Soru Bu Laptop Alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

ahmetkvrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...za=Arcadia+Bilişim&url_src=and-product-detail

Bütçem pek yok ve bir laptopa ihtiyacım var, letgo üzerinden 1 yıl garantisi var, adam hiç kullanmadım şirkete almıştık fazla olunca kullanan olmadı diyor 5200Tl, bunu alıp ram takviyesi ve SSD takabilirmiyim pek anlamıyorum ben bu konuları, eğer takarsam performansı artarmi, genelde ders videosu izlemek için kullanacagim çok sikilirsam da valorant veya GTA 5 oynatirsa oynarım, lütfen yardım edin

Fatih_123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
https://www.hepsiburada.com/lenovo-v14-ada-amd-ryzen-3-3250u-4gb-1tb-freedos-14-fhd-tainabilir-bilgisayar-82c6008ctx-p-HBV00000WEEJF?magaza=Arcadia+Bilişim&url_src=and-product-detail

Bütçem pek yok ve bir laptopa ihtiyacım var, letgo üzerinden 1 yıl garantisi var, adam hiç kullanmadım şirkete almıştık fazla olunca kullanan olmadı diyor 5200Tl, bunu alıp ram takviyesi ve SSD takabilirmiyim pek anlamıyorum ben bu konuları, eğer takarsam performansı artarmi, genelde ders videosu izlemek için kullanacagim çok sikilirsam da valorant veya GTA 5 oynatirsa oynarım, lütfen yardım edin
Alma pişman olursun laptopa ram ve ssd takviyesi yapılmaz zaten bu laptop oyuncu laptopu değil Gta 5 fln rahat oynayamazsın onun haricinde ders videosu gibi şeyler izleyeceksen Huaweinin laptopları var onları tavsiye ederim fiyatına göre çok iyiler

ahmetkvrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Alma pişman olursun laptopa ram ve ssd takviyesi yapılmaz zaten bu laptop oyuncu laptopu değil Gta 5 fln rahat oynayamazsın onun haricinde ders videosu gibi şeyler izleyeceksen Huaweinin laptopları var onları tavsiye ederim fiyatına göre çok iyiler
Hocam bir oneriniz varmı peki bütçem Max 7k ve acil bir bilgisayara ihtiyacım var ders çalışmam için, ya da iPad 9 mu alsam acaba diye düşünüyorum ama bilgisayar daha çok iş görür gibi siz ne düşünüyorsunuz, laptop öneriniz var mı bu fiyata

Fatih_123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hocam bir oneriniz varmı peki bütçem Max 7k ve acil bir bilgisayara ihtiyacım var ders çalışmam için, ya da iPad 9 mu alsam acaba diye düşünüyorum ama bilgisayar daha çok iş görür gibi siz ne düşünüyorsunuz, laptop öneriniz var mı bu fiyata
Bu senin attığın laptoptan 500tl + farkla Huawei Matebook D15 İ3 modelini tercih edebilirsiniz işini çok rahat görecektir , Lenovo V14 diye bir model var içinde Ryzen 7 işlemci var o da güzel laptoptur illa ki bulunur daha düşük fiyata laptopta bulunur ama karşılaştırmak çok önemli laptoplardan çok anlamıyorsan bile bir bilene danış onunla değerlendir bu laptoplar da İşlemci Batarya gibi değerler önemli

ahmetkvrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu senin attığın laptoptan 500tl + farkla Huawei Matebook D15 İ3 modelini tercih edebilirsiniz işini çok rahat görecektir , Lenovo V14 diye bir model var içinde Ryzen 7 işlemci var o da güzel laptoptur illa ki bulunur daha düşük fiyata laptopta bulunur ama karşılaştırmak çok önemli laptoplardan çok anlamıyorsan bile bir bilene danış onunla değerlendir bu laptoplar da İşlemci Batarya gibi değerler önemli
Maalesef o kadar bütçem yok Max 7k, bu fiyata var mı herhangi bir öneriniz , çevremde anlayan herhangi biri yok sorabilecegim maalesef

Fatih_123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Maalesef o kadar bütçem yok Max 7k, bu fiyata var mı herhangi bir öneriniz , çevremde anlayan herhangi biri yok sorabilecegim maalesef
İlk başta linkte 10bin tllik laptop attınız ya belki vardır sandım neyse 7kya da Lenovonun laptopları başarılıdır başka markadan şaşma bir de Asusda bak..
Youtube üzerinden bakabilirsin Laptopların incelemelerine ama dediğim gibi Lenovo ve Asusdan şaşma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada o ilk attığın laptopun işlemcisi çok iyi değil bu fiyatlarda işlemciye önem ver

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,965
https://www.hepsiburada.com/lenovo-v14-ada-amd-ryzen-3-3250u-4gb-1tb-freedos-14-fhd-tainabilir-bilgisayar-82c6008ctx-p-HBV00000WEEJF?magaza=Arcadia+Bilişim&url_src=and-product-detail

10Bin TL'yi çöpe atarsınız.

ahmetkvrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
10Bin TL'yi çöpe atarsınız.
Ne yapmamı önerirsiniz peki, acilinden bir laptop veya tablete ihtiyacim var ders kayıtlarını dinleyemiyorum telefon yetmiyor, varmı 7k ya kadar iş görecek bir tavsiyeniz, ben araştırıyorum 2.el HP 255 G8 Ryzen5 3500U 8 GB ram 256 SSD 1366*768 laptop buldum 7000 TL istiyor bu nasıl sizce veya öneriniz var mı

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774

Bu daha iyi.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu dahada iyi. @ahmetkvrk

Son düzenleme:

ahmetkvrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam o kadar bütçem yok ne yaptınız Max 7k var bende, https://sahibinden.com/1067338099
Bu bir bakarmisiniz 6750 TL ye düştü en son sizce alınır mı, ekranı kötü biraz 1366 ne düşünüyorsunuz degermi bu fiyata iş görür mü

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Hocam o kadar bütçem yok ne yaptınız Max 7k var bende, https://sahibinden.com/1067338099
Bu bir bakarmisiniz 6750 TL ye düştü en son sizce alınır mı, ekranı kötü biraz 1366 ne düşünüyorsunuz degermi bu fiyata iş görür mü
Olağandışı erişim tespit ettik diyor ne yapıyorsam sitelerine.

Laptop yerine bunu alsan çok daha iyi olurdu.

Mexy_1864

Öğrenci
Reaksiyon puanı
70
HDD sıkıntı. SSD olsa yine idare ederdi. Bir de 4 GB RAM artık miadını doldurdu diyebiliriz. 4 GB RAM olan bilgisayar artık bilgisayar değildir.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Kardesim bu actigin ucuncu konu. Her konuda bangir bangir iPad 9 onerdik halen dinlemeyip ayni seyleri soyluyorsun ne diyebilirim ki neyi biliyorsan onu al.