Blogger kayıtların 2 tane gorulmesı sorunu

Woods31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar blogger da kayıtlarım 2 tane gozukuyor ınternette yazdıgı gıbı blog 2 satırını sılıyorum ama sıldıgım zaman sablonu kaydet dedıgımde XML, satır 1900, sütun 15 ayrıştırılırken hata oluştu: The element type "b:section" must be terminated by the matching end-tag "</b:section>". hatası alıyorum cozumu olan, sorunu bılen arkadaslardan yardım beklıyorum :) :yes:

Woods31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bılgısı olan yokmu arkadaslar

Woods31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımlarınızı beklemekteyım arkadaslar :/

jdsezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
arkadaslar blogger da kayıtlarım 2 tane gozukuyor ınternette yazdıgı gıbı blog 2 satırını sılıyorum ama sıldıgım zaman sablonu kaydet dedıgımde XML, satır 1900, sütun 15 ayrıştırılırken hata oluştu: The element type "b:section" must be terminated by the matching end-tag "</b:section>". hatası alıyorum cozumu olan, sorunu bılen arkadaslardan yardım beklıyorum :) :yes:

Ctrl+f yardımıyla Blog Kayıtları yaz Önüne Çıkan Yerin En Başında Olan <b:widget yazısından tutarak </b:includable> yazısına kadar sil bu işlemi yapmadan önce yedeğini almayı unutma inşallah bu şekilde dene eğer olmassa diğer arkadaşların cevaplarını bekliye bilirsin [MENTION=347300]Woods31[/MENTION] :yes: