BlackBerry Android'e mi Hazırlanıyor?

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
2 hafta önce blackberry işletim sisteminin n kadar dandik olduğuyla ilgili arkadaşımla sohbet ettik ilk defa blackberry kullanmamdan 3 saat sonra oldu bu sohbet :) gerçekten blackberry os rezalet akıllı bile değil nasıl insanlar bunu akıllı telefon diye alıyor şaşırdım

cperinaz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
blackberry kullanan bir arkadas benim sgs yi gördükce bi de su blackberry ye android yüklesem tadindan yenmez diyodu gecenlerde :D baska bisi istese olcak miydi acaba :p

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
eğer rim biraz ileri görüşlüyse android'e geçicektir. belki şu an çok sırıtmıyor fakat uygulama sayıları arttıkça blackberry çok geri kalacaktır. android'e ne kadar çabuk geçilirse o kadar iyi olur.

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
ben bazı arkadaşların görüşlerine katılmıyor. blackberry üzerinde blackberry os olduğu zaman güzeldir. Blackberry ye android yüklendiği zaman diğer telefonlardan hiçbir farkı kalmayacaktır. Üstelik blackberry genel manada iş kesimine hitap ettiği için bir iş adamının da üzerinde android olup olmaması ile ilgileneceğini çok fazla zannetmiyorum.

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar fikirlerinize saygı duyuyorum. Katıldığım noktalar da var ayrıma düştüğüm yerler de var. Lakin şöyle olsa hoş olmaz mıydı diye size sormak istedim:
BlackBerry OS'in tüm fonksiyonelliğini üzerinde taşıyan dahası arayüzde BlackBerry aşinalığında bir kolaylığı ve kullanışlılığı olan bir Android'li telefon alternatifimiz olsa hoş olmaz mıydı?
Hem herşey aslında BlackBerry ama bunun yanında Android'in 300.000'in üzerindeki mobil yazılım arşivinden de faydalanabiliyoruz. Bence kulağa hoş geliyor. Siz ne dersiniz?

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar fikirlerinize saygı duyuyorum. Katıldığım noktalar da var ayrıma düştüğüm yerler de var. Lakin şöyle olsa hoş olmaz mıydı diye size sormak istedim:
BlackBerry OS'in tüm fonksiyonelliğini üzerinde taşıyan dahası arayüzde BlackBerry aşinalığında bir kolaylığı ve kullanışlılığı olan bir Android'li telefon alternatifimiz olsa hoş olmaz mıydı?
Hem herşey aslında BlackBerry ama bunun yanında Android'in 300.000'in üzerindeki mobil yazılım arşivinden de faydalanabiliyoruz. Bence kulağa hoş geliyor. Siz ne dersiniz?

Bak bu olabilir. Fakat Blackberry internet service ağı özel bir ağ değil mi? Blackberry böyle bir ağ kullanıyor ve bu ağdaki bilgileri gizli tutuyor ise bunun farklı bir işletim sistemi ile delinebilme riskini de göze almaz zannedersem.