Black friday yaklaşıyor

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Merhaba. Gear s2/s3 veya jabranın iyi kulaklıkları gibi ürünler black fridayde muazzam bir indirime girerler mi acaba?
Veya apple airpods?

Dora

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,797
Hiç inanmıyorum. O gün hepsiburada'yı takip et. Orada olursa olur.

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Ne alaka? Ülkemizde de yaşanan bir indirim. Gavurdan türeme diye indirimi gözardı mı edeyim?

Creodata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu yıl yine bunun adı kara cuma, bizim mübarek günümüz cumaya hakaret ediyor diye haber çıkarmazlar umarım.

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Bu yıl yine bunun adı kara cuma, bizim mübarek günümüz cumaya hakaret ediyor diye haber çıkarmazlar umarım.
Bana mantıksız geliyor. Amaçları sanki bizim cumamıza mı hakaret etmek? Ne derlerse desinler insan üstüne alınmayınca bir şey olmuyor bence :D pek de umursamıyorum. Benim için bu ülkede yaşamak için gereken şey indirim. Yoksa hayat zor. Bir de bu sene eğitim için alacağım malzemeler dolar sağolsun 2 katına çıktığı için black friday bu sene benim için önemli :D

Creodata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bana mantıksız geliyor. Amaçları sanki bizim cumamıza mı hakaret etmek? Ne derlerse desinler insan üstüne alınmayınca bir şey olmuyor bence :D pek de umursamıyorum. Benim için bu ülkede yaşamak için gereken şey indirim. Yoksa hayat zor. Bir de bu sene eğitim için alacağım malzemeler dolar sağolsun 2 katına çıktığı için black friday bu sene benim için önemli :D
O kadar çok salak insan var ki ülkede bilgi kirliliği içinde boğulan, maalesef durumumuz böyle cehalet içindeyiz, sefiliz. Valla ben de bir çok ürün almayı planlıyorum uygun fiyatlara, umarım iyi bir indirim gelir. Amazon'dan özellikle sipariş etmeni tavsiye ederim black friday'de.

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
O kadar çok salak insan var ki ülkede bilgi kirliliği içinde boğulan, maalesef durumumuz böyle cehalet içindeyiz, sefiliz. Valla ben de bir çok ürün almayı planlıyorum uygun fiyatlara, umarım iyi bir indirim gelir. Amazon'dan özellikle sipariş etmeni tavsiye ederim black friday'de.
Evet haklısınız. Amazon'u da takip edeceğim teşekkürler

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
Merhaba,earpods için letgoda hiç kutusu açılmamış veya kullanılmamış ürünler bulup 40-50tl gibi fiyatlara alabilirsin,
ben hiç kutusu açılmamış earpods 30tl'ye aldım.

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Merhaba,earpods için letgoda hiç kutusu açılmamış veya kullanılmamış ürünler bulup 40-50tl gibi fiyatlara alabilirsin,
ben hiç kutusu açılmamış earpods 30tl'ye aldım.
Earpodsım var da airpods arıyorum bluetoothlu olan. 40 50tlye satan yoktur o yüzden

CanAydın

Asistan
Reaksiyon puanı
25
America da olan biri olarak çok sanşlıyım yine ezilenler olacak :D türkiye de indirimler anca %5 falan oluyor.

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Yine türkiye ye pahalıya gelecek arkadaşın almaz ise dolar 6.3 Daha da çıkacak o zamana kadar 7 olur dolar boşa hayal kurma bence.
Yok babam yurtdışında çalışıyor da olmadı ona getirteceğim sık sık gelemiyor türkiyeye ben de kendi harçlıklarımla bir şeyler yapayım dedim de artık o da olmaz mecbur isteklerimi söyleyeceğim

CanAydın

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Yok babam yurtdışında çalışıyor da olmadı ona getirteceğim sık sık gelemiyor türkiyeye ben de kendi harçlıklarımla bir şeyler yapayım dedim de artık o da olmaz mecbur isteklerimi söyleyeceğim
Baban yurt dışında çalışıyor ise sende gelsene kardeşim :D ne işin var Türkiye'de okullar burada daha iyi hayat daha kolay.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Harbi ya, millet 2000 dolara ne bilgisayar alıyor be! Burada o bilgisayarı toplamak için kaç bin TL vermek lazım? Kıskanmamak elde değil. Halk halinden memnun tabii, "gerekirse tezek yerim" diyen bile var. :)

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Düşünme gel 2000 Dolara PC toplarız 2080 li :D
Harbi ya, millet 2000 dolara ne bilgisayar alıyor be! Burada o bilgisayarı toplamak için kaç bin TL vermek lazım? Kıskanmamak elde değil. Halk halinden memnun tabii, "gerekirse tezek yerim" diyen bile var. :)
Valla gelmek için o zamanı sabırsızlıkla bekliyorum :D 1050li lptop aldım geçen sene. Bu sene aynı laptop 2300 tl kadar daha pahalı. 2300e bir laptop daha alırsın işte kullanmak dizi film izlemek için