Bkmkitap.com sipariş hala hazırlanıyor

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Merhabalar 26 ekim bkmkitap.com üzerinden kitap siparişi verdim hala sipariş hazırlanıyor yazıyor twitter'dan tweet attım DM bile mesaj attım whatsapp'tan mesaj attım müşteri hizmetlerini aradım sikayetvar mesaj attım müşteri hizmetlerine bağlanilamiyor diğerlerinden geri dönüş alamadım mail attım onu da 2 haftaya yakın sonra otomasyon değişikliğinden dolayı geç kaldığını soylediler. Yarın 3.hafta olacak ve artık sabrım kalmadı. Yarın THH başvurusu yapacağım başvurduğum zaman hızla ürünleri kargoya verirler mi? Bunun gibi durum başınıza geldi mi?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457
Bu tarz durum benim başıma da gelmişti. Firmaya siparişi iptal ediceğimi söylemiştim. Ertesi gün kargoya verilmişti.

Alper7442

Öğrenci
Reaksiyon puanı
70
Merhabalar 26 ekim bkmkitap.com üzerinden kitap siparişi verdim hala sipariş hazırlanıyor yazıyor twitter'dan tweet attım DM bile mesaj attım whatsapp'tan mesaj attım müşteri hizmetlerini aradım sikayetvar mesaj attım müşteri hizmetlerine bağlanilamiyor diğerlerinden geri dönüş alamadım mail attım onu da 2 haftaya yakın sonra otomasyon değişikliğinden dolayı geç kaldığını soylediler. Yarın 3.hafta olacak ve artık sabrım kalmadı. Yarın THH başvurusu yapacağım başvurduğum zaman hızla ürünleri kargoya verirler mi? Bunun gibi durum başınıza geldi mi?
"bkmkitap.com" dan bende 2 kez alışveriş yaptım siparişi hazırlamaları uzun sürüyordu ancak sizinkisi kadar uzun sürmemişti en fazla 5 gün beklemiştim.

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Benim de başıma gelmişti, ama ben müşteri hizmetleriyle iletişime geçmiştim. Koskoca BKM Kitap ne diye böyle hatalar yapıyor anlamış değilim
Hocam her yerden ulaşmaya çalıştım ulaşamıyorum bekliyorum 1'e basınca MH size geri dönüş yapacak diyor yapmıyor sinirlenmeye başladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

"bkmkitap.com" dan bende 2 kez alışveriş yaptım siparişi hazırlamaları uzun sürüyordu ancak sizinkisi kadar uzun sürmemişti en fazla 5 gün beklemiştim.
Bkmkitap üzerinden en az 10 kere verdim en geç 4-5 gün stokta yoksa faturadan düşüp para iadesi yapıyorlardı ama bu sefer böyle oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artık bekleyecek sabrım kalmadı iki kitap da mecbur bu sitede var THH verince hızla gönderirler kargoyu umarım

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Kitap satış sitelerinde sık rastlanan bir sorun. Bazen olmayan kitabı satışa koyuyorlar. Biri sipariş verince de kitabı temin etmeye çalışıyorlar.