BitmeTv Davetiye İsteği

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bir süredir BitmeTV davetiyesi aramaktayım. Davetiyesi olan arkadaşlara karşılığında

Torrentleech
Awesome HD
Turktorrent
Leechturk
Arena TR
Bittürk

davetiyelerinden birisini veya ikisini hemen verebilirim. Veya ihtiyacı doğrultusunda Zamunda hesabı verebilirim.

Ben sabırlıyım sana güvenirim, Torrentday veya SCC davetiyesi arıyorum diyorsa;
Torrentday i en geç 1 ay içinde SCC yi kısmet ne zamansa o zaman verebilirim :) (davetiyem yok ne yapayım. Arada 72 saatliğine davetiye verip geri alıyorlar o zamana denk gelirse :dil:)

İlgilenen bitmeTv üyelerine selamlar:rolleyes::thumbup:

KnockOut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir süredir BitmeTV davetiyesi aramaktayım. Davetiyesi olan arkadaşlara karşılığında

Torrentleech
Awesome HD
Turktorrent
Leechturk
Arena TR
Bittürk

davetiyelerinden birisini veya ikisini hemen verebilirim. Veya ihtiyacı doğrultusunda Zamunda hesabı verebilirim.

Ben sabırlıyım sana güvenirim, Torrentday veya SCC davetiyesi arıyorum diyorsa;
Torrentday i en geç 1 ay içinde SCC yi kısmet ne zamansa o zaman verebilirim :) (davetiyem yok ne yapayım. Arada 72 saatliğine davetiye verip geri alıyorlar o zamana denk gelirse :dil:)

İlgilenen bitmeTv üyelerine selamlar:rolleyes::thumbup:

açtıgınız konuyla alakalı değil ama ufak bi sorum olacak. awesome-hd üyesi oldugunuzu gördüm. sitenin davetiye sistemi açık mı yada kapalı mı? bilgilendirirsen sevinirim

shaqs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
The invite system is currently closed. yani şuanda kapalı.

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
abi bitme yerine freshonu tavsiye ederım yada btn

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
açtıgınız konuyla alakalı değil ama ufak bi sorum olacak. awesome-hd üyesi oldugunuzu gördüm. sitenin davetiye sistemi açık mı yada kapalı mı? bilgilendirirsen sevinirim

The invite system is currently closed. yani şuanda kapalı.

3 adet Awesomehd davetiyem vardı ona güvenerek hemen yazdım shaqs haklı davetiye sistemi şu an kapalı. Ancak açılınca verebilirim.

freshon ve btn yi de kendimce sebeplerden istemiyorum. Kalitelerine bir sözüm yok. Fakat aradığım site BitmeTV.

İlgilenen herkese teşekkür ederim.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
cevap gelmediğine göre bitme üyeliği yada davetiyesi olanı burada bulmam biraz zor olacak anlaşılan

yok mu bitmeTV kullanan cemaat:)

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
1 adet Torrentday davetiyesini torrent nedir, nasıl kullanılır bilen, forumdan eski bir üyeye vermek istiyorum. ilgilenen varsa konu yoluyla yada pm ile mail adresini göndersin. (karşılıksız-beleş-takassız :D ) Taze üyeler transit atlayabilir bu konuyu. :)

Ayrıca bitmetv davetiye isteğim hala geçerlidir. aklınızın bir köşesinde dursun belki birisinin davetiye hakkı vardır filan

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
konu günceldir hala bitmetv davetiyesi aramaktayım.

karşılığında TL, SCC, hdspace, awesomehd, torrentday, turktorrent.eu davetiyelerini verebilirm.

ayrıca isteğe bağlı gıcır gıcır freshon üyelik verebilirim.

nightwatcher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O zaman takası bırakman lazım . Sana kefil olmam için. Bir arkadaş üye olalı 2gün oldu exigo yada pedros sahibi oldu :)

evet :D

bulmadın bana bir tane torrentdavetiyeleri davetiyesi olacağı bu :)

İyi bir torrent kullanıcısısın. Ben bıraktım sende bırakırsan istediğin davetiyelere ulaşacağını zannetdiyorum.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
İyi bir torrent kullanıcısısın. Ben bıraktım sende bırakırsan istediğin davetiyelere ulaşacağını zannetdiyorum.

Yerine ve kişisine göre takasta yapıyorum, direk davetiyede veriyorum. Scc yi awesome hd de karşılıksız veriyorum. hem millet orada türkiye banlı listede dediği halde ben özellikle türk aradım benim için sorun olmaz dedim.

Bende bitmetv üyelik vardı ama hiç ihtiyacım olmadı ve kullanmadığım için bitmetv iptal oldu.

Bitmetv istememin en önemli sebebide web dl sunumlardı. Publichd den Allah razı olsun :D
freshon web dl sunuyor ama onuda hit run yüzünden sevmiyorum. Eğer bir torrent sitesi seed et seed et diye atarlandımı kıl oluyorum.

Yoksa adam BTN diyor. Unlimited btn veren adam var oralı bile olmuyorum. what cd keza öyle. ihtiyacım değil ne yapayım

Hep diyorum yine diyeceğim torrent konusu ihtiyaç meselesi. İhtiyacını karşılayan birer siteye üye ol gerisi teferruat.

Bana baskı yapmayan. ratiom iyi ise ses çıkarmayan site lazım. ister indirip kapatayım ister seed edeyim. Bu yüzden TL favorim. torrentday keza öyle. adamlar ip numaranı bile tutmuyor.

6-7 yıldır aktif torrent kullanıcısıyım daha bir sitedende ratio yüzünden atılmadım. Hatta hiçbir siteden herhangi bir sebeple atılmadım.

nightwatcher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O yüzden diyorum sana zaten senin gibi kaliteli bir torrent kullanıcısını aramızda görmek isteriz. Davetiyem olsaydı atardım ama bir daha takas yapmamak şartıyla. Çünkü sana kefil oluyorum eğer davet edildikten sonra da takas yaparsan beni de çok zor duruma sokarsın. Biraz sabır işi torret kullanmak.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
O yüzden diyorum sana zaten senin gibi kaliteli bir torrent kullanıcısını aramızda görmek isteriz. Davetiyem olsaydı atardım ama bir daha takas yapmamak şartıyla. Çünkü sana kefil oluyorum eğer davet edildikten sonra da takas yaparsan beni de çok zor duruma sokarsın. Biraz sabır işi torret kullanmak.

iyide sitede takas yapmak yasak değilki. satış yapmak ve üyelik vermek yasak diye biliyorum. Foruma biraz takıldımda ordan diyorum.

neyse teşekkür ediyorum. Ben sizin sitenin yabancısı var aynı isimle oraya takılayım. :D

şaka bir yana hakikaten sağol, düşünmen bile yeterli. Öyle olmazsa olmaz bir durum değil benim için oraya üye olmak.

nightwatcher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Torrent davetiyelerinde takas yapmak yasak. Başka yerde de yapsan sorun oluyor. Dağıtım yapan kişiler buna çok dikkat ediyor. Bir kullanıcı anket yaptı hangisini dağıtayım diye. Hdbit.org,exigo,ftn,chd gibi seçenekler vardı. Bu gibisiteleri dağıtanlar takas yapanlara davetiye verme konusunda pek istekli değil. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum. Amacımız paylaşmak.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Torrent davetiyelerinde takas yapmak yasak. Başka yerde de yapsan sorun oluyor. Dağıtım yapan kişiler buna çok dikkat ediyor. Bir kullanıcı anket yaptı hangisini dağıtayım diye. Hdbit.org,exigo,ftn,chd gibi seçenekler vardı. Bu gibisiteleri dağıtanlar takas yapanlara davetiye verme konusunda pek istekli değil. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum. Amacımız paylaşmak.

hımm, bilmiyordum bunu öğrendiğim iyi oldu. teşekkür ederim açıklama için.

yok hacı ben o kadar sıkıntıya gelemem bünyeme ters. :) Yalnız eğer bunu uyguluyorlarsa helal olsun. bakalım ne zamana kadar bu katı tutumla ayakta kalacak site. çünkü bu şartlarda üye bulmaları zor olur gibi.

yabancı çok sağlam davetiye forumlarında bile bu şekil değil. orada üyeleri güvenilirlik derecesine göre davetiyelere ve bazı bölümlere erişebilme sınırı koyuyorlar. ama davetiye takas serbest.

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Bitmetv ye bu kadar çok üye olmak istemenı anlayamadım. Tutunması gerçekten zor olan bir yer ratio tuturmak neredeyse ımkansız. seedbox olmasa hıc dusunme bıle, seedbox var dıyelım 100 up 100 down yıne yetmez. sunumlara ılk sen gıreceksın kı anca 1-1 oranını tuturasın. freeleech dosya yok. yanı bu sıkıntına değecek bir yer değil.

nightwatcher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hımm, bilmiyordum bunu öğrendiğim iyi oldu. teşekkür ederim açıklama için.

yok hacı ben o kadar sıkıntıya gelemem bünyeme ters. :) Yalnız eğer bunu uyguluyorlarsa helal olsun. bakalım ne zamana kadar bu katı tutumla ayakta kalacak site. çünkü bu şartlarda üye bulmaları zor olur gibi.

yabancı çok sağlam davetiye forumlarında bile bu şekil değil. orada üyeleri güvenilirlik derecesine göre davetiyelere ve bazı bölümlere erişebilme sınırı koyuyorlar. ama davetiye takas serbest.

Aslında Torrent davetiyeleri bir aşama. Eğer orada düzgün bir çizgi çizersen daha ileriye gidebilirsin. Torrent dünyası örneği gibi.Zaten bizim sitenin tutunma gibi bir ihtiyacı yok. Yöneticilerini kişisel olarak tanırım. Hepsi çok iyi ve yardım sever insanlar. Bizim amacımız elimizden geldiğince paylaşmak. Orda istediğin davetiyeye takas yapmadan çok rahat ulaşırsın. Takas kesinlikle yasaktır. Tek amaç paykaşmaktır. Çünkü orası bir aile ortamı olmuştur. Herkes birbirine her konuda yardımcı olur. İster davetiye ister hesap ister başka konularda. Sana kendi hesaplarını dahi verirler hiç düşünmeden. Hdbits.org örnek buna.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bitmetv ye bu kadar çok üye olmak istemenı anlayamadım. Tutunması gerçekten zor olan bir yer ratio tuturmak neredeyse ımkansız. seedbox olmasa hıc dusunme bıle, seedbox var dıyelım 100 up 100 down yıne yetmez. sunumlara ılk sen gıreceksın kı anca 1-1 oranını tuturasın. freeleech dosya yok. yanı bu sıkıntına değecek bir yer değil.

tutunma sorun değil. tutunurum bir şekilde.

benim için öyle olmazsa olmazda değil hani üye olmak buraya. Şu anda üye olduğum sitelerin sayısı bile bence fazla.

bir gün düşündüm, baktım dizileri web dl izlemeye başlamışım. bu sunumları en önce ve hızlı nerede bulurum dedim. araştırdım. sonuç hdbits çıktı. davetiye bulmak imkansız gibi beni aşar dedim. sonra bitme çıktı karşıma ama benim üyelik cortlamıştı burada. dur bakalım bir şansımı deneyeyim davetiye arayayım dedim. bulursam bulurum bulamazsam chat kanalından yöneticilerle irtibata geçer eski üyeliğimi isterim dedim.

eee şimdi elimde davetiye birikiyor. bari bunlar bir işe yarasın diye her fırsatta kendimce şu an tek ihtiyacım olan bitme istiyorum her yerde. haliyle bunu gören amma bitmetv hayranı çıktı adam diye düşünüyor.

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
tutunma sorun değil. tutunurum bir şekilde.

benim için öyle olmazsa olmazda değil hani üye olmak buraya. Şu anda üye olduğum sitelerin sayısı bile bence fazla.

bir gün düşündüm, baktım dizileri web dl izlemeye başlamışım. bu sunumları en önce ve hızlı nerede bulurum dedim. araştırdım. sonuç hdbits çıktı. davetiye bulmak imkansız gibi beni aşar dedim. sonra bitme çıktı karşıma ama benim üyelik cortlamıştı burada. dur bakalım bir şansımı deneyeyim davetiye arayayım dedim. bulursam bulurum bulamazsam chat kanalından yöneticilerle irtibata geçer eski üyeliğimi isterim dedim.

eee şimdi elimde davetiye birikiyor. bari bunlar bir işe yarasın diye her fırsatta kendimce şu an tek ihtiyacım olan bitme istiyorum her yerde. haliyle bunu gören amma bitmetv hayranı çıktı adam diye düşünüyor.

Hayranlık değil o istedıgın sunumları heryerde bulabılırsın. Sırf o sunumlar ıcın Bitmetv gibi illet bir yere üye olup başına dert alma derim şahsen. Ama biz gerçekten bazen meraktan bile olsa bu bazen bende de oluyor davetiye arayıp duruyoruz. Kullanmayacağım bir yere üyelık aramıyorum artık.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Hayranlık değil o istedıgın sunumları heryerde bulabılırsın. Sırf o sunumlar ıcın Bitmetv gibi illet bir yere üye olup başına dert alma derim şahsen. Ama biz gerçekten bazen meraktan bile olsa bu bazen bende de oluyor davetiye arayıp duruyoruz. Kullanmayacağım bir yere üyelık aramıyorum artık.

Aslında haklısın kullanmayacağın yere üye olmak hakikaten külfet. Web dl sunumları bulmak sorun değil. Zaten arayıpta bulamadığım dosya yok eğer netin bir yerine yüklenmişse o dosya. Amaç erkenden ulaşmaktı.

misal the walking dead izliyorum. 720p hdtv sabahtan düşüyor nete web dl akşam üzeri çıkıyor. Publichd'ki gibi kutlu insanlar bunu yükleselerde biraz gecikebiliyorllar. bende biraz erken olsun istiyorum olay bu. yoksa 720p hdtv her yerde var. bu sunumu indirmek için private tracker a bile gerek yok.