Bir Kızın Gerçekten Sevdiğiniz Nasıl Anlarız !

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Seni kıskanıyor ise seviyordur bence sanki umarım sanırım ne dersin?

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Nasıl sevdiğini anlamandan önce şu 3 kuralı uygulaman gerekir.

1- Güldürücen
2- Ağlatıcan
3- Düşündürücen

Bu üçünü yaptıktan sonra kız senleyse SEVİYO..

by qKTe
;)

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7

1- Güldürücen
2- Ağlatıcan
3- Düşündürücen

by qKTe
;)
Güzelmiş :D

Bu arada sorunun cevabına gelince; bence bunu zaten hissedemiyorsan yada sana hissettirmiyorsa zaten sevmiyordur. Bunu anlamak için özel bir bilgiye ihtiyacın yok.

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Güzelmiş :D

Bu arada sorunun cevabına gelince; bence bunu zaten hissedemiyorsan yada sana hissettirmiyorsa zaten sevmiyordur. Bunu anlamak için özel bir bilgiye ihtiyacın yok.

anladım .. :unsure:

baska yorumu olan varmı acaba :(

Reaksiyon puanı
2,146
anlamak zor ne cindir onlaaaaarr, hoşlandığını sanırsın bi gün bakmışın puff gitmiş

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
hiç bir kişinin seni nasıl sevdiğini hiç bir şekilde anlayamassın. anlatılmaz çünkü

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4

1- Güldürücen
2- Ağlatıcan
3- Düşündürücen

by qKTe
;)

Bunların hepsini yapmıştım ve kız hala benleydi ve çok sevdiğini söylüyodu sonra ben ondan ayrıldım

Bu arada SDN Aşıklar Grubu Kurcam gelmek isteyenler gelir :yes: Ciddiyim bak :D

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Eğer bu soruyu soruyorsan sevmiyordur. Eğer sevseydi bu soruyu sorma ihtiyacını hissetmezdin. Kapat defteri yeni bir sayfa ac hayatında... Yoksa patinaj yaparsın

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Eğer bu soruyu soruyorsan sevmiyordur. Eğer sevseydi bu soruyu sorma ihtiyacını hissetmezdin. Kapat defteri yeni bir sayfa ac hayatında... Yoksa patinaj yaparsın

Yanlız birader kolay kolay defter kapanmıyo kolay gibi gözüksede çok zor yaşayan iyi bilir :crying:

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
:crying:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu kızları anlamak biraz zor..:D

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Sevilme hissini hiç tadmadıgım icin soruyu cevapsız bırakıcam..Çünkü Leyla ile Mecnundan Sonra kimse onlar kadar birbirlerini sevemedi..

forsaken1x

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bir kız seviyorsa :| sevdiğinidi söylüyorsa.. o kızın gerçekten sevdiğini naısl anlarız ? Seviyorum demesi gerçekten sevdiğini kanıtlarmı ? :crying:
Yorumlarınızı bekliyorum :(:(:(

bu sorunun cevabını bilemezsin, sadece yaşarsın. yaşadıkça anlam kazanır birtakım şeyler.. sevgide öyle. şu da bir gerçek tabii, bir ilişkinin başlaması kadar bitmeside doğaldır. gerçekten seversin sevilirsin ama bitmesi gerekebilir. yaşadıkça anca öğrenirsin :)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Soruna burada cevap araman senin daha bi batağa sürüklenmene neden olacaktır, çünkü senin onla yaşadıklarından, yaşamak istediklerinden veya onun ne istediğinden bi haberiz ! Aşk hakkında en çok yapılan ve sonucunun ayrılık olmasının da en büyük nedeni sorunların sonucunu başka yerlerde aramaktır !
Ayrıca karşındaki kişinin seni seviyorum kelimesine bile güvenmiyosan ben ondan değil senden şüphe ederim !

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu zamanda kızlarla eglence amaçlı takılıyorum sevmekte neymiş ya :S
zamanında sevdik ders oldu bize

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Bana sorarsan biraz acı konuşacağım ama söylediklerim hayatın gerçekleri olacak. Günümüzde sizin düşündüğünüz türde sevgi kalmadı. En saf bildiğiniz sevgiler bile zamanla güzelliğini kaybedebiliyor. Hem kapitalist bir dünyada yaşayacaksınız, hem de gerçek bir sevgi yaşamak isteyeceksiniz. Çok zor, çok. Bir zaman gelir, sevdiğin kişi hayatından memnun olmadığını söyler. Artık sizi eskisi gibi sevmez. Çevresinde gördüğü jelatinli yaşamlara özenir, yakınlarının ayartmalarıyla gaza gelir. Mutlaka bir yerden patlak verir. Maddi imkanlar geniş bile olsa, karakteri yeni aşklara yelken açmaya müsaittir. Yine mutsuz olursunuz. Çaresi yok mu? Tabi ki var. Ben ilk etapta aradığım insanın karakterinin ve kişiliğinin sağlam olmasını isterim. Ardından inançlı biri olması lazım. Bu vasıflar varsa, mutlu olmak için geriye düşünce ve fikirlerin uyumu kalıyor. Bunlar yoksa yarı yolda kalma olasılığınız çok yüksek.
Soruya odaklanırsak, bu soruya yanıt vermek için o kişiyi tanımamız lazım.

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bana sorarsan biraz acı konuşacağım ama söylediklerim hayatın gerçekleri olacak. Günümüzde sizin düşündüğünüz türde sevgi kalmadı. En saf bildiğiniz sevgiler bile zamanla güzelliğini kaybedebiliyor. Hem kapitalist bir dünyada yaşayacaksınız, hem de gerçek bir sevgi yaşamak isteyeceksiniz. Çok zor, çok. Bir zaman gelir, sevdiğin kişi hayatından memnun olmadığını söyler. Artık sizi eskisi gibi sevmez. Çevresinde gördüğü jelatinli yaşamlara özenir, yakınlarının ayartmalarıyla gaza gelir. Mutlaka bir yerden patlak verir. Maddi imkanlar geniş bile olsa, karakteri yeni aşklara yelken açmaya müsaittir. Yine mutsuz olursunuz. Çaresi yok mu? Tabi ki var. Ben ilk etapta aradığım insanın karakterinin ve kişiliğinin sağlam olmasını isterim. Ardından inançlı biri olması lazım. Bu vasıflar varsa, mutlu olmak için geriye düşünce ve fikirlerin uyumu kalıyor. Bunlar yoksa yarı yolda kalma olasılığınız çok yüksek.
Soruya odaklanırsak, bu soruya yanıt vermek için o kişiyi tanımamız lazım.

:scared: evet..

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
en kısa yolu gözleri seni sevdiğini söylerken gözlerini kaçırmıyorsa sorun yok kaçırıyorsa sende ondan kaç

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
önce seviyorum derler.. sonra senin mutlu olman beni de mutlu ediyor bu yüzden senleyim derler.. sonra beni sevmiyorsun derler.. son olarakta eğer gerçekten sevgine inansaydım bunların hiç biri olmazdı derler :) günümüzdeki kızların çoğu (hepsi değil) böyle maalesef.. yaşamış biri olarak söyledim bunları

mart_1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
senınle ılgılenıyorsa tamamdır yanı ne bılım ıste soguk havada felan hasta olcaksın ustune bısı al gıbı seyler soyluyosa senı onemser sever demektır