Bir bilgisayar beğendim eksikleri ve artıları neler söyleyebilir misiniz ?

Lthejery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Pahalı be stokta yok

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
mx110 baya giriş seviyesi bir kart , gt920m kıvamında eğer amacın oyun oynamak ise üzebilir.

Lthejery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mx110 baya giriş seviyesi bir kart , gt920m kıvamında eğer amacın oyun oynamak ise üzebilir.
Çok ağır bir oyun indirmeyi beklemiyorum cs , lol vb kaldırır mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyata bildiğiniz daha iyi bir bilgisayar vasa tavsiyelere açığın

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Tam bütçe ne kadar

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Çok ağır bir oyun indirmeyi beklemiyorum cs , lol vb kaldırır mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyata bildiğiniz daha iyi bir bilgisayar vasa tavsiyelere açığın

csgo / lol 60fps civarlarında takılırsın yani takılma olmaz. Maalesef piyasaya hakim değilsin ama tahminimce daha iyi bir bilgisayar bulabilirsin bütçene göre.

Lthejery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ü
csgo / lol 60fps civarlarında takılırsın yani takılma olmaz. Maalesef piyasaya hakim değilsin ama tahminimce daha iyi bir bilgisayar bulabilirsin bütçene göre.
araştırdım ama bulamadım senin bildiğin varsa o bilgisayara bakarım

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Bayan için bilgisayar arıyorum . Önerdiğin bilgisayae bayan için biraz cok renkli oyun pcsi .
Işıkları kapatılabiliyor oyun pc leri normal pc lerden daha güçlü buda demek ki daha uzun yıllar stabil çalışır. Cs ve lol oynanacak yazmıssınız daha yüksek fps alırsınız

Lthejery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Işıkları kapatılabiliyor oyun pc leri normal pc lerden daha güçlü buda demek ki daha uzun yıllar stabil çalışır. Cs ve lol oynanacak yazmıssınız daha yüksek fps alırsınız
Yorumlara göre pil ömrü çok kısa olduğu ve cok ısındığını belirtmişler doğru mu bide linux işletim sistemi derken ?

exallos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba öncelikle size bir şey açıklamama izin verin. İstediğiniz laptopda aradığınız özellikler -bayan- için olması. Tasarımından bahsediyorsunuz herhalde. Ve bu bilgisayarda cs ve lol oynamak istiyorsunuz ve pil ömrünün uzun olmasını istiyorsunuz. Eğer oyun oynayacaksanız şarja takmadan oynamanız saçma olur. Sizin için acer oyun bilgisayarı daha uygundur.

Lthejery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba öncelikle size bir şey açıklamama izin verin. İstediğiniz laptopda aradığınız özellikler -bayan- için olması. Tasarımından bahsediyorsunuz herhalde. Ve bu bilgisayarda cs ve lol oynamak istiyorsunuz ve pil ömrünün uzun olmasını istiyorsunuz. Eğer oyun oynayacaksanız şarja takmadan oynamanız saçma olur. Sizin için acer oyun bilgisayarı daha uygundur.
Sadece oyun için değil sorunum bu ben bilgisayarı oyun için almıyacağım ama almışkende oyunları kaldırmasını istiyorum

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146

exallos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sadece oyun için değil sorunum bu ben bilgisayarı oyun için almıyacağım ama almışkende oyunları kaldırmasını istiyorum
Almışken de oyunları kaldırmasını istiyorum demek bilgisayarda oyun oynamak istediğinizi gösteren bir kriterdir.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Bir bayan kullanacaksa ve oyun gibi bir amaç yoksa standart ssdli w10 yüklü bir model iş görür 8 gb ramli , 256gb ssdli modelleri araştırın bütçenizin yarısına bile bulursunuz.