Bir Anakart nasıl yapılır

MorTİS-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;QdGW1xE6d_k]http://www.youtube.com/watch?v=QdGW1xE6d_k&feature=player_embedded[/video]​

Reaksiyon puanı
31
Eline sağlık hocam güzel paylaşım olmuş yalnız bir şey dikkatimi çekti paketleme bölümüne kadar çalışanların hepsi bayan erkeklere güvenmiyorlarmı acaba:)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Her şey elle yapılıyormuş.
Bir de lehimleme nasıl yapılıyor onu göremedim.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Güzel paylaşım gerçektende çok kontrolden geçiyomuş fakat videodaki serideki anakartın aynısıyla ilk çıktığında bios problemi yaşamıştık bi müşteride ....

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
üretim hatlarını çok severim :) benim de dikkatimi çeken hiç hatalı parça bulmamaları :)
[MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] bayanların incecik narin parmakları belki montaj işleri için daha uygundur :D bi de daha titizler ya ;) :p

RapLex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bayanların elleri erkeklere göre çok çok daha az titrer. bu yüzdendir ki nokia/samsung gibi büyük telefon üreticileri ve KVK teknik servislerinde bayan eleman kullanılır :)

kolileme kısmına gelince burada hassasiyet değil yüksek güç lazımdır. takdir edersiniz ki oda bol miktarda bizde var :D

ayrıca milyonlarca elektronik devre yapan makinalar neden etiketlemeyi kendileri yapmıyor?
bu kadar işlemi manuel yaptırdığı için gigabyte'ı kınıyorum :p