Binali Yıldırım: Bu sonucu beklemiyordum!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
[MENTION=296334]Kaya26[/MENTION] kaç tane sarı kız var köyde :p

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar boşuna uğraşmayın. Seçimden önce ve sonra bir çok kişiyle konuştum. Kimisi ilk kurulduğunda AKP'ye oy verenler. Hepsinin ortak noktası ne AKP ne Tayyip Erdoğan kendilerinden tek oy alamaz. Kaset olaylarından çok daha önce de fikirleri aynıydı. Yine aynı. [MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] dediği gibi
chp'li olunmaz doğulur her zaman chp.
veya
Biz babadan CHP'liyiz.
gibi söylemler çok. Kocası AKP Meclis Üyesi Adayı olup
Hayatta vermem. Oyum CHP'ye.
diyeni tanıyorum.
Çalacaksa başkası çalsın, ne AKP ne Tayyip Erdoğan çalmasın.
AKP olduğu sürece CHP AKP'nin önünde olur ve oylar bölünmesin diyede üçüncü bir parti bunlara kolay kolay yaklaşamaz.
İzmir'de Tayyip Erdeoğan CHP'den, Kemal Kılıçtaroğlu veya Deniz Baykal AKP'den aday olsun DSP kazanır.

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Akp Milletvekili istafa ediyor. Yeter artik utaniyorum diyor.
Burda adamlar izmir kaybetti diyor. Yav hehe , sagirlar korler birbirini agirlar ayni kisiler benzer yorumlar.

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende beklemiyordum binali gibi 2 kelimeyi kırk saatte konuşan bir adamı hem milletvkili hem bakan hem de izmir gibi bir yerden %35 oy alabiliyor

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
O istifa edenlere biz halk arasında "Tuzluk" diyoruz. Kendileri meclisin yolunu unutmuş olup, bir tane bile önerge vermeyen kişilerdir. Bunları da göz önünde bulunduralım :)

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
kim kaybetti bilemem ama Bucanın yolları afedersin köy yolundan beter .... bakalım priştina bucanın olarını nasıl yapacak yada yapabilecek mi?

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Arkadaşlar boşuna uğraşmayın. Seçimden önce ve sonra bir çok kişiyle konuştum. Kimisi ilk kurulduğunda AKP'ye oy verenler. Hepsinin ortak noktası ne AKP ne Tayyip Erdoğan kendilerinden tek oy alamaz. Kaset olaylarından çok daha önce de fikirleri aynıydı. Yine aynı. Kocası AKP Meclis Üyesi Adayı olup diyeni tanıyorum.

Evet, millet olarak böyle yanlış huylarımız var. Aynı şekilde "10 yıllık AKP'liyim, ben bile ayakkabı kutusuna kılıf bulamadım; ama yine de oyum AKP'ye" diyen adamlar tanıyorum. Hep aynı nakarat.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Evet, millet olarak böyle yanlış huylarımız var. Aynı şekilde "10 yıllık AKP'liyim, ben bile ayakkabı kutusuna kılıf bulamadım; ama yine de oyum AKP'ye" diyen adamlar tanıyorum. Hep aynı nakarat.

Evet. Ben İzmir ve CHP'den örnek verdim. Ayakkabı kutularını ve diğer tüm ses kayıtlarını sorsan 10 kişiden 9'u iftira bunlar der ama 10 kişiden 9,5'u bir tanesini bile dinlememiştir. Başbakana da şartsız güven var.

ganayem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Binali'nin tabii ki de şansı daha yüksek olabilirdi.. ne var ki Tayyip, İzmir'e gavur sıfatını yakıştırmış.
AKP, İzmir'den onlarca yıl daha alamaz çoğunluğu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...