Binali Yıldırım: Bu sonucu beklemiyordum!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
antalyayıda akp aldıya birkaç bin oy ile .
kesin ve net söylüyorum bir daha tatile gitmiyorum oraya.
ispanyaya giderim ondan iyi:bored:

Sen gİtmeyince Antalya yaslara girecek... Ne olur lütfen tatile Antalya'ya git lütfeeen :crying:

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Şimdi asfalt denilen bir şey çıkarmışlar, kafayı fazla takınca sıyırırsın.. Pardon buluttu o. :)

ohranus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İzmir Türkiyeni gurur duyması gereken sayılı şehirlerinden , resmen başka bir ülke , orda yaşamak isterim :(

slaves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
binaliye yazık oldu bence ordan tayyip bile aday olsa alamaz takım tutar gibi parti tutuyolar bi kere

benim tahminim eger tayyip cumhurbaskanlıgına aday olmassa binaliyi geçirebilirler adam işini iyi yapıyordu 3 dönem boyunca tek değişmeyen bakanlık ulaştırma denizcilik haberleşme bakanıydı

Reaksiyon puanı
16,118
Bir zamanlar tahtalı barajı içi İzmir un en iyi suyu denirdi şu an küf gibi kötü tat var. Arıtmadan içmiyoruz.

bina içi tesisatında sorun var demek eski binaların genel sorunu bu çözüm yenilemek bina girişine sökülüp temizlenebilen filitre takmak gerek bizi suyumuz temiz sorun yok sadece çok kireçli bu belediyenin kusuru değil..

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
bundada bir hayır vardır.
iyi yönden bakarsak istanbulda yaşayan izmirliler için yaşlanınca köye göçüp domates yetiştirme imkanları var.
gerçi domates için izmire gitmeye de gerek kalmadı. artık istanbulda yeni evler kat bahçeli inşa ediliyor.
en kötü tatil beldelerine giderken kervansaray olarak kullanırız izmiri

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kafa güzel olunca, o kafayla İzmiri de güzel görüyorlar.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Köyde yaşamak daha güzel kardeşim :) biz köy ortamını severiz izmirliler olarak

İzmir'de çoban olmak vardı
pis.png

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
İzmire köy diyen belediye çalışmıyor diyen kendi memleketine baksın. Uzaktan yok köydü yok sel olmuş demek kolay.

altamore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar bu akp'lilerin izmirden istedikleri ne anlamıyorum cidden? nedir yani? köyse köy, değilse değil kime ne? en azından hırsıza, sahtekara oy vermeyecek kadar bilinçliler...
bu arada oyların bu kadar az çıkmasına şaşırmasının nedenini şuna bağlıyorum, izmirde de yine büyük bi sahtekarlık, oy çalmalar, oy değiştirmeler olacaktı ama tabi yakalananlar oldu. kamyonette çuvalla oylar yakalanmış falan.. ee bu kadar sahtekarlık planından sonra izmiri alacağına inanması normal bence.

kamildoan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence seçimler, bir genel seçimin bile ötesinde ölüm kalım meselesine çevrilmeseydi, Binali Yıldırım'ın şansı çok daha yüksek olabilirdi. Düşünsenize hem işi bilen bir adam hem de hükümet desteği olan bir belediye olacaktı. İzmir'i kazansaydılar tekrar kaybetmemek için İzmir çok iyi hizmetler alırdı. Son olarak şunu söyleyeceğim kimse yaşadığı şehrin tapusuna sahip değil. Başka şehirden insanlar da başka şehirler için endişelerini dile getirebilir. Sonuçta orası da vatan toprağı istediği zaman gidip orada yaşamasına kimse engel olamaz. Yani kimsenin sen bu şehirden değilsin bu şehir hakkında konuşma deme gibi bir hakkı yok.

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
İsiniz gucunuz muhalefet olmak. Neymis akp izmiri alacakmis. bir kac kisi var birbirlerinin yorumunu begenip duruyor.

yaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İzmir çok şey kaybetti gerçekten, Binali Yıldırım gibi birisi neler neler yapardı İzmire, düşünüyorumda aklıma gelmiyor nedense :wink:.

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
insanda "hırs ve inat" sadece kendine zarar verir. Ak partiye inat İzmirliler oylarını CHP ye verdi İzmir yine "köy" kaldı. 31 Mart sabahı kalktığımda kapıyı açtım ve yoğun bir çöp kokusu "yine" burnuma geldi. Ve dedim ki yine CHP kazanmış :) Allah sonumuzu hayır etsin, bu inat bize zarar vermesin.

Şahsen parti yerine kişiye oy verenlerdenim. Ama kişi yerine partiye oy verenler zararını önümüzdeki 5 sene içinde görecekler.

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Binali yildirimin oya ihtiyaci otursun oglunun gemiciklerini saysin :).

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
İzmir neden yıllardır CHP'e oy verir. Hep merak etmişimdir. CHP'nin bi başarısı da yok ki. Neye göre oy verirler.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Allah Allah ne ilginçtir, AKP'li olmayanlar "Türkiye kaybetti" deyince "hazmedemiyorsunuz" diyen partizan arkadaşlar, şimdi kendileri "İzmir kaybetti" diyorlar. Bu aynı hazımsızlık değil mi? Benim için ikisi de fark etmiyor ama; bu biraz iki yüzlülük olmuyor mu?

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
AKP kazanmadığı için hizmet verilmeyeceğini herkes biliyor. Burada dile getiren arkadaşlara sesleniyorum. Hizmet için kendi partinizden olmasını şart koşan adalet nasıl bir adalettir?
Açıkça ayıplanacak bir davranışı burada gerine gerine yazmak ne hale geldiğimizi gösteriyor.

CHP nin orada hizmet etmeyeceğini kast eden arkadaşlarıma değildir sözüm. Yanlış anlaşılmak istemem.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Allah Allah ne ilginçtir, AKP'li olmayanlar "Türkiye kaybetti" deyince "hazmedemiyorsunuz" diyen partizan arkadaşlar, şimdi kendileri "İzmir kaybetti" diyorlar. Bu aynı hazımsızlık değil mi? Benim için ikisi de fark etmiyor ama; bu biraz iki yüzlülük olmuyor mu?

İzmir niye CHP'e oy verir. Ben bunun cevabını merak ediyorum. Başta kim olursa olsun. CHP orada kaznıyor arkadaş.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
geçen yıl yapılan fuarlar
istanbuldaki 206
izmirdeki 27

turist sayısı 2013 yılı
istanbul 39 milyon
izmir 1.4 milyon

gelişmişlik düzeyi (iş bankasının araştırması)
istanbul 36.56
izmir 8.84

işsizlik oranı
istanbul 8.4
izmir 9.9

öğretmen başına düşen örenci sayısı
izmir 16
istanbul 25

ısıtma sistemi hane halkına dağılımı
istanbul %60.1
izmir %9.7

nüfus yoğunluğu
izmir 333
istanbul 2666

özetle nüfus yoğunluğu dışında istanbulun izmirden geri kalır bir yanı yok izmir daha güzel deyip kendinizi üzmeyin.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Binali Yıldırım AKP'nin en aktif bakanlarından biriydi ve ülkenin en aktif belediye başkanlarından biri olacağından da hiç şüphem yoktu. İzmir kazandı mı kaybetti mi bilemem ama Binali Yıldırım gibi birinin yaşadığım şehirde belediye başkanlığı yapmasını isterdim.

danceinthedark

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Adam taşımakla, Balkondan kadını indirip göz altına aldırtmakla, yolsuzluk olaylarıyla, miting günü emniyet güçleriniin sert tavırlarıyla burayı zor alırdı zaten Binali. Bunların hiçbiri olmasa bile en iyi ihtimalle 5-6 puan geride kalırdı zaten. İzmir halkının mentalitesine uygun değil akp

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
chpye körü körüne oy verenlere bitiyorum niye verdin diye soruyorum atatürkün partisi diyor o yüzden verdim iyi de kardeşim atatürk mü var şuanda başında olsa can feda kılıçdaroğlu diye farmville de köy bile yönetemeyecek bir adam var millete katkısı sıfır .Zaten düzgün muhalefet olsaydı akpye bu kadar oy çıkmazdı muhalefet dediğin hükümetin yanlışlarını bulup doğuruyu bulmasına yardımcı olur bunlar herşeyine karşı doğruda yanlış yanlışta yanlış.İzmire gelince keşke binali gelseydi en azında biraz şehir kendine gelirdi ankara ve istanbulun çok gerisimde kaldı izmir

Reaksiyon puanı
16,118
chpye körü körüne oy verenlere bitiyorum niye verdin diye soruyorum atatürkün partisi diyor o yüzden verdim iyi de kardeşim atatürk mü var şuanda başında olsa can feda kılıçdaroğlu diye farmville de köy bile yönetemeyecek bir adam var millete katkısı sıfır .Zaten düzgün muhalefet olsaydı akpye bu kadar oy çıkmazdı muhalefet dediğin hükümetin yanlışlarını bulup doğuruyu bulmasına yardımcı olur bunlar herşeyine karşı doğruda yanlış yanlışta yanlış.İzmire gelince keşke binali gelseydi en azında biraz şehir kendine gelirdi ankara ve istanbulun çok gerisimde kaldı izmir
izmirli değilsen anlamazsın anlayamazsın....

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Siz hiç merak etmeyin biz İzmirliler köyde yaşamayı seviyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar