Bilgisayarım açılmıyor

Gölgesizruh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim hp laptopum var 1hafta önce biosu değişti ve ekran kartı chipseti yapıldı sorunsuz kullanıyordum ben bunun bi sorun olduğunuda sanmıyorum ama bilgisayar sarjda idi açıktı bende bi dışarı çıktım 1 2 saat sonra geldim pc kendini uyku moduna aldı sanırım açma tuşundaki ışık yanılı duruyor uzun süre bastım kapanmıo böle duruo bataryayı çıkardım ışık gitti 3saat sonra taktım bataryayı ışık yine yanık duruyordu bataryayı çıkardım adabtörü taktım ışık yandı aynısı gibi kaldı

Ekli dosyalar

• IMG_20180204_174058-600x800.jpg
    IMG_20180204_174058-600x800.jpg
    50.5 KB · Görüntüleme: 674

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba arkadaşlar benim hp laptopum var 1hafta önce biosu değişti ve ekran kartı chipseti yapıldı sorunsuz kullanıyordum ben bunun bi sorun olduğunuda sanmıyorum ama bilgisayar sarjda idi açıktı bende bi dışarı çıktım 1 2 saat sonra geldim pc kendini uyku moduna aldı sanırım açma tuşundaki ışık yanılı duruyor uzun süre bastım kapanmıo böle duruo bataryayı çıkardım ışık gitti 3saat sonra taktım bataryayı ışık yine yanık duruyordu bataryayı çıkardım adabtörü taktım ışık yandı aynısı gibi kaldı

biraz daha araştır garantisi varsa yolla

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Garantisi yok ve 1 hafta önce geldi pc garantilik bişey bile yok bence içindeki elektiriği boşaltsam düzelir gibi

denemketen zarar gelemez ama için açıp kurcalama derim zaten çözemezsende tanıdığın bi pcciye git ama dikkat et belki bataryasındada bir şey vardır