Soru Bilgisayar şifremi öğrenmek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Hazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, bilgisayar şifremi öğrenmek istiyorum. Kırmak değil, öğrenmek istememin sebebi, kendi bilgisayarımın olması ve ailemin bilgisayara şifre koymuş olmaları. Ancak sebepsiz yere şifreyi hatırlamadıklarını söylüyorlar. Bu yüzden şifreyi öğrenebileceğim bir yol var mı?

Son düzenleyen moderatör:

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Bazı programlar var, bilgisayrı o programdan başlatıyorsun ve buluyor. Aklıma ismi gelmiyor şimdi. Zor şifreler için şablonlar satın alabiliyorsun ve birlikte kullanıyorsun v.s.

İnternet'ten ararsan bulursun mutlaka. Windows sürümünü desteklemeli tabi.

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Bazı programlar var, bilgisayrı o programdan başlatıyorsun ve buluyor. Aklıma ismi gelmiyor şimdi. Zor şifreler için şablonlar satın alabiliyorsun ve birlikte kullanıyorsun v.s.

Evet birkaç program var.

Hazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ne yazarsam çıkabilir hocam

semih5218

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Active Password Changer diye Program var sizin dediğinizi şifre bilmek değil sadece kırmak için iso sistemidir. Yeniden başlattığında bios açılışta ayarlarıyla Active Password sistemi ile şifreyi kırabiliyorsun. Ama ben şifre öğrenme için bir çözümü öğrenemedim. Bende bu fikirle hakkında bilgi verdim. Belki bu programı şifre öğrenmek için işe yarar mı araştırmak lazım umarım işe yarar. En iyisini You Tube kanalında konu başlık yazın araştırıp bulun derim..

Son mesajlar