Bu konuyu okuyanlar

coolesew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar herkese merhaba 2 gün önce windows 8.1 den windows 10 a yükseltme yapıyordum, format sırasında bilgisayar güç almayı kesti ve bataryayla devam etti yetmediği için de durdu. Bilgisayar 3 saat açılmadı bazen lenovo logosu geliyor fakat tekrar gidiyor bazende ışık var ekran yoktu. Son defa da tekrardan 8.1 de açıldı dedim olur böyle şeyler tekrar deneyim aynı yerde gücü kesti ve format gene yarıda kaldı. O saatten sonra bazen lenovo yazısı gelse de bilgisayar açılmadı. Şuan ışıklar dahi bi tepkime yok. İçine baktım şarj söketinin uçları kis yapmış soket mi sorundur yoksa farklı bişey mi soketin resmini ekte bulabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Lenovo g505s

Son düzenleme:

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
Hocam eğer açma tuşuna basıldığında tepki alamıyorsanız anakart sorunludur. Eğer garantisi var ise gönderin yoksa çok maliyetli çünkü anakartı değiştirecekler.

coolesew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam eğer açma tuşuna basıldığında tepki alamıyorsanız anakart sorunludur. Eğer garantisi var ise gönderin yoksa çok maliyetli çünkü anakartı değiştirecekler.
Malesef garantim yok güç söketi bu hale getiremez mi batarya da hiç şarj yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Laptoplardan pek anlamam ama sizin sorununuza benzer bir sorun babamın dükkanında kullandığı laptopta olmuştu.Anakart yandı demişlerdi 300-400 tl masrafı olduğunu söylemişlerdi.

coolesew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptoplardan pek anlamam ama sizin sorununuza benzer bir sorun babamın dükkanında kullandığı laptopta olmuştu.Anakart yandı demişlerdi 300-400 tl masrafı olduğunu söylemişlerdi.
300 tl ile kurtarırsam çok iyi olur da bu zamanda biraz zor.

Son mesajlar