Bilgisayar Alıyorum. Yardım!

sanryco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar. Yeni bir masaüstü bilgisayar alıyorum. Toplama bir bilgisayar. Nedir ne değildir nasıldır bu tarz sorularım var size. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayarın Özellikleri: (Size aynen kasanın üstündeki kağıtta yazanları yazıyorum.)

Anakart: Ecs H61H2-M17 v1.0
İşlemci: Intel Core i7 3770 3.40 GHz
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GT 630 GDDR3 128Bit 2 GB
Bellek: Elixir 2x4 GB 10600
Güç Kaynağı: 430W
Harddisk: 1TB

Ben bu bilgisayarlarla bir çok program ve oyun kullanmayı düşünüyorum. Bu özelliklere bakınca bana ne diyebilirsiniz? Bir de parçalar arasında uyumsuzluk söz konusu olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

G4Fatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun amaçlı alacaksan GT 630 GDDR3 çok iyi olmaz sanırım.

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Selam arkadaşlar. Yeni bir masaüstü bilgisayar alıyorum. Toplama bir bilgisayar. Nedir ne değildir nasıldır bu tarz sorularım var size. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayarın Özellikleri: (Size aynen kasanın üstündeki kağıtta yazanları yazıyorum.)

Ben bu bilgisayarlarla bir çok program ve oyun kullanmayı düşünüyorum. Bu özelliklere bakınca bana ne diyebilirsiniz? Bir de parçalar arasında uyumsuzluk söz konusu olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Bu devirde bu donanımlara kaç tl dediler.Bütçenizi söylerseniz f/p ürünü toplarım.

sanryco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Oyun amaçlı ama aşırı performans isteyen oyunlar pek oynamıyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

1250 TL, bence uygun. İkinci el, nakit ve tanıdık birinden alıyorum.

1250 tl sistem toplanmaz.Bütçenizi artırma şansınız var mı ?

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Maalesef yok. Nakit alacağım için arttıramam. Sistem hakkındaki düşünceleriniz neler?
Sistem uprage açık degil.Parçalar 2.-3.nesil.Uprage yaparsınız ama pahalıya patlar.Kaslı oyunlar oynamayacaksaniz apu sistem almanız tavsiye ederim.

sanryco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistem uprage açık degil.Parçalar 2.-3.nesil.Uprage yaparsınız ama pahalıya patlar.Kaslı oyunlar oynamayacaksaniz apu sistem almanız tavsiye ederim.

Anladım, değerlendireceğim dediklerinizi. Teşekkürler.

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31

Anakart Msi veya Asus al. İşlemci daha düşük alabilirsin. GT 630 alınmaz 750ti iyidir.

sanryco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bilgisayar toplamıyorum. Toplanmış şekilde var. Özellikleri de bunlar. 1250 TL şuanki piyasa için bana uygun geldi. Ben bir de size danışmak istedim.

sanryco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anakart Msi veya Asus al. İşlemci daha düşük alabilirsin. GT 630 alınmaz 750ti iyidir.
Hocam bilgisayar toplamıyorum. Toplanmış şekilde var. Özellikleri de bunlar. 1250 TL şuanki piyasa için bana uygun geldi. Ben bir de size danışmak istedim.

crazymurat34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle bütçeni yükselt ki ddr4 sistem topliyim sana bu sistemi sat.

Böyle bir bilgisayar alırsan 1 sene boyunca sadece acı cekersin bu bişiye benzemiyor. Kazıklanmaman için diyorum

Buna 5 kuruş verilmez kötü :devil: