Benim hakkımda düşünceleriniz ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam eğer yine orta segment gidersem Realme'ye geçerim, fakat amiral gemisi bakarsam bi sefer İphone'a dönerim( İOS 14'ten sonra biraz geçiş isteği oluştu)

Android'te sorun şu: Bir cihaza 7-8K verdikten sonra 2, maks 3 güncelleme almak üzücü, ayrıca İphone'u bırakma nedenim olan bataryada resmen devir atladılar.
hocam bataryada nerede devir atladılar ben halen çevremde şarj aleti ile gezenleri görüyorum gerçi onlar 7-8 plus kullanıcıları 11 kullanan çok nadir görüyorum

The Cyclist

Dekan
Reaksiyon puanı
6,906
hocam bataryada nerede devir atladılar ben halen çevremde şarj aleti ile gezenleri görüyorum gerçi onlar 7-8 plus kullanıcıları 11 kullanan çok nadir görüyorum

Hocam battery drain testlerine bakarsan farkı rahatlıkla görürsün. 11 serisinin geneli android rakiplerine göre çok daha yüksek ekran süreleri veriyor.

XR öncesi hiçbir modelde iyi pil performansı zaten yoktu:)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam battery drain testlerine bakarsan farkı rahatlıkla görürsün. 11 serisinin geneli android rakiplerine göre çok daha yüksek ekran süreleri veriyor.

XR öncesi hiçbir modelde iyi pil performansı zaten yoktu:)
Hocam 3 sene orta segment mi devam edeyim yoksa 1-2 sene önce çıkmış Android amiral gemisi mi ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam cevap modele göre değişir. Şahsen kendim 5G yaygınlaşacağı zaman değişim yapmayı düşünüyorum.
Realme veya OnePlus düşünüyorum hocam Xiaomi Google telefon ve mesajlar ile yuklu gelince biraz soğudum Realme'nin arayüzünü kullanmayı çok istiyorum OnePlus fiyattan dolayı beni biraz aşıyor

Candy_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin hakkında bir fikrim yok.
Olsa meraklı derdim. :D