Baydı Artık Reklamlar !

rCpkSk

Asistan
11 Kasım 2011
250
0
16
yok oradan para kazan yok buradan kazan şunu yap bunu yap. Bunun kadar saçma birşey olur mu ? Sitede en çok açılan konulardan teki resmen nuradan site yetkililerine sesleniyorum bir dur deyin şunlara .s resmen reklam sitesi oluyor burası :S

ReDo

Rektör
8 Kasım 2008
13,389
92
228
Adamlar paraya doymuş ve başkalarıda faydalansın diye uğraşıyorlar fena mı ? :p

Şaka bi yana haklısın,
O konuları açanları bannnlasınlar direk.

djvahset

Profesör
19 Mart 2009
1,278
5
0
evet gerçekten bu konular çoğalmaya başladı bende anlamıyorum insanlar neden heves ederler böle şeylere

rCpkSk

Asistan
11 Kasım 2011
250
0
16
Adamlar paraya doymuş ve başkalarıda faydalansın diye uğraşıyorlar fena mı ? :p

Şaka bi yana haklısın,
O konuları açanları bannnlasınlar direk.
ya günde en az 100 kere siteye girerim ne olmuş bitmiş diye ama hep reklam ! amaç ne bunda ?

eSa

Dekan
5 Kasım 2011
9,782
352
263
Gereken yapılıyor arkadaşlar rahat olun. Biz aramızda gerekli bildirimleri yapıyor ve bölüm sorumluları online olduğunda icabına bakılıyor. Taviz yok.

rCpkSk

Asistan
11 Kasım 2011
250
0
16
anlıyorum belki ama şuanda anasafya sağ bannera bakınca 2-3 tane reklam var bi yasak gelmedi .s

Naaa

Profesör
15 Mart 2008
2,220
3
0
Gereken yapılıyor arkadaşlar rahat olun. Biz aramızda gerekli bildirimleri yapıyor ve bölüm sorumluları online olduğunda icabına bakılıyor. Taviz yok.

gereken yapılıyor mu ? 1 mesaj yazan adama sen konu açma hakkı veripte ondan sonra gereken yapılıyor diyemezsin.

rCpkSk

Asistan
11 Kasım 2011
250
0
16
[MENTION=29091]Naaa[/MENTION] sakin ol :) sadece ben üyelik hakkımı savundum sende vurdun dibine kadar :D

eSa

Dekan
5 Kasım 2011
9,782
352
263
@crpksk ve @Naaa farklı şeylerden bahsediyorsunuz.

@Naaa ; internetten para kazanmak adı altında açılan konular hakkında şu an aramızda konuşuyoruz. bir sonuca varılacaktır.

@crpksk ; her internet sitesinde olduğu gibi sdn nin de bir takım işletme ve sunucu maliyetleri var. kaldı ki Shiftdelete yalnızca bu web sitesinden ibaret değil bir ofisi ve onlarca çalışanı olan bir kurum. Bu değirmenin dönmesi için biraz su lazım. haksız mıyım?

rCpkSk

Asistan
11 Kasım 2011
250
0
16
haklısın onda sorun dedğil ama aşırı derecede reklam açılıyor buna sitemım adam uye olup hemen konu açıyor bu facede beğene tıkla takipçin artsın hesabı. Elit bi siteye özgü birşey değil reklam olsun ama bu kadarda olmaz ki.

mr_rain

Guru
9 Temmuz 2008
23,956
441
263
Arkadaşlar konu ile ilgili bir çalışma başlattık. En kısa süre içinde sonuçlanacak..

rCpkSk

Asistan
11 Kasım 2011
250
0
16
Bütün yetkililer gördü sanırım konuyu. Umarım yanlış anlaşılmam.

sebastiantr

Profesör
28 Ağustos 2012
2,617
13
0
Sayfanın sağındaki solundaki reklamlar tamam. Bu sitenin giderleri olmak zorunda ve karşılamak için reklam almak en kolay çözüm kabul.

Ancak foruma ordan para kazan, twiterden üye kazan, facebuk da beğeni al.

Dışardan bakan birisi SDN "teknoloji" forumu değil SDN çiftliği der ancak.

Kimse kusura bakmasın ama aylardır açılan konular bunlar. Dünya barışı değil bu 8 ay görüşülsün.
Oturulu konuşulur, en azından 50 mesajı olmayana konu açma hakkı tanınmaz (SMS doğrulması falan yapmadıysa mesela)...

Ahmethz

Rektör
Emektar
7 Eylül 2006
12,440
398
263
bugün yine bir tane featurepoints konusu açıldı, doldu taştı artık forum bundan...

rCpkSk

Asistan
11 Kasım 2011
250
0
16
Beyler tamam halledildi sorun moderatörler ilgilendi 1-2 tane reklam var o kadarda olur herşeye bu kadar bakmayın benim konuyu açtğım zamanda günde 10 tane reklam vardı :D

REDFOKS

Rektör
Emektar
31 Ocak 2009
18,034
201
243
İlgili bölüme kısıtlama geldi zaten 250 mesaj altındaki üyelerimiz orada konu açamıyor olması lazım. :)

emrebebek

Öğrenci
13 Ekim 2008
71
2
8
İstedikleri kadar reklam yerleştirsinler, Adblock Plus ve Ghostery eklentileriyle birlikte Firefox kullanıyorum. Sayfalar bu kadar mı sade görünür, reklamlardan arındırılmış vaziyette ter temiz.

hamza5806

Profesör
17 Ağustos 2012
3,671
22
218
bir arada sayfaya girince reklam çıkıyordu neyse o kalktı
şimdi üyelerden çekiyoruz
neyse sanırım hallolcak bu iş:)

goodtornado

Profesör
6 Temmuz 2012
1,546
4
0
bu forumdaki aktif uyelerin her birinin bir blog veya web sitesi oldugunu farz edelim, icerik bakimindan zengin olabilir, yeni acilmis bir web sitesi de olabilir, bu web sitesini icerik bakimindan, google kurallarina uygun bir web sitesi haline getirmek icin bir kac ay gerekir, google kurallarina takilmamak icin ve bu web sitesinin sadece reklam parasi icin acilmadigina inanmalari icin icerik konusunda dikkatli olmak gerekiyor, kisacasi bu forumdaki aktif uyeler birbirlerinin web sitesine girse ve adsense reklamlarina tiklasa bile iyi bir adsense kazanci gelir , bunun yaninda web sitesi icerigi belli bir kitleye gore yapilirsa kisa surede verim alinacagina eminim.