Batarya Canavarı

Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi gunler,
Ben telefonu sarj etmekten bikmis birisiyim. Aklimda Lenovo P2 var. Bataryasi beni resmen cezbetti. Fakat telefon eski ve guncelleme destegi kesildi . Sizce ne yapmaliyim ? Boyle guclu bataryali telefon onerisi olan var mi ?

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bu
Herkese iyi gunler,
Ben telefonu sarj etmekten bikmis birisiyim. Aklimda Lenovo P2 var. Bataryasi beni resmen cezbetti. Fakat telefon eski ve guncelleme destegi kesildi . Sizce ne yapmaliyim ? Boyle guclu bataryali telefon onerisi olan var mi ?
Bütçe nedir?Artık mah yerine yazılım daha etkili şarj olayında.

uclerb

Asistan
Reaksiyon puanı
70
İkinci el a7 2017 öneririm batarya arıyorsanız. Mayısta oreo da alacak, memnun eder sizi.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Xiaomi Redmi 5 Plus öneriyorum.

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Redmi note 4 öneririm.Xiaominin başka telefon modellerini düşün derim.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Xiaomi mi max 2 1250tl
Xiaomi mi note 3 1600tl
Xiaomi redmi 5 plus 1100tl
Xiaomi redmi note 4 1000tl

Şarj için tek etken batarya değildir
İşlemci ve yazılımda önemlidir o bütçeyle bunlardan birine bakabilirsiniz orta seviye işlemcilere sahip cihazlar hızlı şarj da önemli

Ayrıca üstün performans isterseniz mi 6 ya bakabilirsiniz 1700tl ye düştü 3340mah bataryası vardı sanırım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Xiaomi mi max 2 1250tl
Xiaomi mi note 3 1600tl
Xiaomi redmi 5 plus 1100tl
Xiaomi redmi note 4 1000tl

Şarj için tek etken batarya değildir
İşlemci ve yazılımda önemlidir o bütçeyle bunlardan birine bakabilirsiniz orta seviye işlemcilere sahip cihazlar hızlı şarj da önemli

Ayrıca üstün performans isterseniz mi 6 ya bakabilirsiniz 1700tl ye düştü 3340mah bataryası vardı sanırım

Son düzenleme:

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Herkese iyi gunler,
Bütçe belirtmemişsiniz ama eğer söz konusu batarya ise Huawei'nin amiral gemisi Mate serilerine (9 ve sonrası) bakmanız yararınıza olacaktır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bütçe belirtmemişsiniz ama eğer söz konusu batarya ise Huawei'nin amiral gemisi Mate serilerine (9 ve sonrası) bakmanız yararınıza olacaktır.
Yapmayın Allah aşkına hadi K970de biraz önüne geçildi. Fabrika gibi elektrik çeken K960li Mate 9un mu bataryası iyi? O fiyata XZP var 5T var. Batarya istiyorsa bunları alır hatta XZ1 var

---- Mesajlar birleştirildi ----

Butce tas catlasa 1650 1700 tl
Mi6 al hocam. Küçük ekran büyük batarya ve 835 ile bir P2 performansı veremez fakat iyi batarya ömrü sunar ve her yönden kaliteli bir cihaza sahip olmuş olursun.

Son düzenleyen moderatör:

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Yapmayın Allah aşkına hadi K970de biraz önüne geçildi. Fabrika gibi elektrik çeken K960li Mate 9un mu bataryası iyi? O fiyata XZP var 5T var. Batarya istiyorsa bunları alır hatta XZ1 var
Ben kendim 1 yıl 5 aydır Mate 9 kullanıyorum ve bir buçuk yılın sonunda hala kullanımıma göre 1.5 - 2 günde bir kere telefonu şarj ediyorum. Çok sık fotoğraf çekiyorum, twitch yayınları izliyorum bir tane de oynadığım oyun var. Yani çok yoğun bir kullanıcı sayılmam ama 4000 mah batarya sıradan kullanıcılar için çok rahat yetecek bir batarya.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben kendim 1 yıl 5 aydır Mate 9 kullanıyorum ve bir buçuk yılın sonunda hala kullanımıma göre 1.5 - 2 günde bir kere telefonu şarj ediyorum. Çok sık fotoğraf çekiyorum, twitch yayınları izliyorum bir tane de oynadığım oyun var. Yani çok yoğun bir kullanıcı sayılmam ama 4000 mah batarya sıradan kullanıcılar için çok rahat yetecek bir batarya.
Bir teknoloji sitesinde duyduğum kullanıcı deneyimini lafzı eksiksiz olmasa bile anlam olarak eksiksiz olarak söylüyorum.
Mate 9 ve XZP kullandım. XZP hem daha ağızlı hem de batarya olarak daha iyi.
Sözde 4000 batarya. Şimdi bu fiyata XZP varken neden Mate 9 almali ?