Baş örtülü emoji

Baş örtülü emoji gelmeli mi¿

• Evet

Kullanılan: 16 76.2%
  • Hayır

Kullanılan: 5 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    21
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Baş örtülü emoji teklifi hakkında ne düşünüyorsunuz.
20160915_141610.png

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Olabilir ne zararı olucak .

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Zararıda faydasıda olmaz. Madem tasarlanmış gelsin tabiiki.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Herşey tamam bu mu battı ?

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Hiçbir sıkıntı olmaz gayette güzel olur bence eşitlik.

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Sen twit atan kişiyi tanımadan beni tanımadan işkembeden neden sallıyorsun. Battı batmadı kafası nereden geliyor. Saçma buluyorsan katılma. Bu emoji ler teklif edilmiş ilk okuduğumda haberi ben neden düşünmedim dedim. Ama sen haberi okuyunca uçtun üslubunu düzelt. Kendine çeki düzen ver.

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Bir şey diyeceğim neyse. Oyum Hayır.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Başörtülü tamam da yanındaki adam hoş olmamış. Başörtü sadece araplara has bir giyinme şekli değildir. Tüm Müslüman kadınlara farz olan giyinme şeklidir. Bunun ırkı yoktur. Bu şekilde olursa, insanlarda algı oluşur.
Kız, Suudi'li olmasından ötürü böyle bir teklif sunmuş lakin, yine de erkek emoji'ye hayır, kadın emoji'ye evet diyorum..

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
Elin avrupalısı uzay bilimleriyle uğraşmaya proje geliştirmeye çalışıyor, müslümanlar ise emoji :DDDD rezillik yeminle

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Elin avrupası dünyayı sömürdü bi zahmet yapsın o kadar kaynakla.
Ayrıca araplarla ilgili hep bu tür haberler yapılarak algı oluşturulmaya çalışılıyor.
Kalkıp 2 yüzlü avrupayı örnek vermeyin bari.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Elin avrupası dünyayı sömürdü bi zahmet yapsın o kadar kaynakla.
Ayrıca araplarla ilgili hep bu tür haberler yapılarak algı oluşturulmaya çalışılıyor.
Kalkıp 2 yüzlü avrupayı örnek vermeyin bari.

Bahaneler bahaneler...
Hep şu argüman kullanılıyor ama sömürülen ülkelerin sömürülmesi, o ülkerin suçu değil mi? Bana adamların teknolojisi yoktu, Avrupa daha güçlüydü demeyin, Türkiye'ye de geldiler zamanında ve ağızlarının payını verip gönderdik. Avrupa sömürüyor evet, ama onlar da sömürülmek istiyor bu kadar basit. Sömürdüler yapsınlar bi zahmet demek kolay, Katar, Suudi Arabistan gibi ülkelerde de bunları yapacak bütçeler var, peki yapıyorlar mı? Hayır. Anca gökdelen dikerler görgüsüz gibi.
Bir de algı oluşturulmaya çalışılıyor ne demek tam olarak? Arapların ne gibi bir albenisi var da kötü gösterilmeye çalışılıyor? Çağın gerisinde yaşayan çöl bedevileri işte, neyin algısından bahsediyorsunuz.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bahaneler bahaneler...
Hep şu argüman kullanılıyor ama sömürülen ülkelerin sömürülmesi, o ülkerin suçu değil mi? Bana adamların teknolojisi yoktu, Avrupa daha güçlüydü demeyin, Türkiye'ye de geldiler zamanında ve ağızlarının payını verip gönderdik. Avrupa sömürüyor evet, ama onlar da sömürülmek istiyor bu kadar basit. Sömürdüler yapsınlar bi zahmet demek kolay, Katar, Suudi Arabistan gibi ülkelerde de bunları yapacak bütçeler var, peki yapıyorlar mı? Hayır. Anca gökdelen dikerler görgüsüz gibi.
Bir de algı oluşturulmaya çalışılıyor ne demek tam olarak? Arapların ne gibi bir albenisi var da kötü gösterilmeye çalışılıyor? Çağın gerisinde yaşayan çöl bedevileri işte, neyin algısından bahsediyorsunuz.
Şuan dünyanın bu kadar berbat bir hale gelmesi hep avrupa ve Amerika gibi sömürmekten doymayanların eseri hiç olmasa araplar kendi halinde kimseye zararları yok.Ağızlarının payını verdik diyorsun herşeyde avrupayı örnek alıyoruz hadi eski zamanda olsak onların bizi örnek aldığı zamanlara neyse diyecem.Son darbe girişiminden sonra da ne kadar 2 yüzlü oldukları da ortaya çıktı zaten.Yemişim teknolojilerini önce insan olmayı öğrensinler.İnsanlıklarını kaybetmişler çakma medeniler teknolojileri batsın.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Bir emoji tartışması nereye gelmiş, vay arkadaş. Hayır diyenleri anlamıyorum ne zararı var ki ?

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Eklensin bence ne zararı var ki ? kullanmaya zorlanmıyor kinse isteyen kullansın.

not : sömürge falan bir şeyler tartışmışlar okumayada üşendim ne alaka yav ? konu dışına çıkmayalım...

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Şuan dünyanın bu kadar berbat bir hale gelmesi hep avrupa ve Amerika gibi sömürmekten doymayanların eseri hiç olmasa araplar kendi halinde kimseye zararları yok.Ağızlarının payını verdik diyorsun herşeyde avrupayı örnek alıyoruz hadi eski zamanda olsak onların bizi örnek aldığı zamanlara neyse diyecem.Son darbe girişiminden sonra da ne kadar 2 yüzlü oldukları da ortaya çıktı zaten.Yemişim teknolojilerini önce insan olmayı öğrensinler.İnsanlıklarını kaybetmişler çakma medeniler teknolojileri batsın.
Bense dünya tarihinden haberdar olduğunu sanmıştım, meğersem bihabermişsin...
Neyse uzamasın, sen haklısın kolay gelsin.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Emojiyi hazırlayan Suudi'li 15 yaşında bir ÇOCUK, ekleyecek olan da lanet olası amerigalılar.. Sizi geren ne? Siz uğraşmayın zaten mümkünse..

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Orta parmak emojisi var bu neden olmasın. Kapalı ile başörtülü ayrı şeylerdir başörtülülere de saygı göstermek gerekir burada.

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Emoji hazırlanmış bile. Olabilir. Zaten benim kullanmadığım belki hiç görmediğim onlarca emoji var :D. Sorun yok.

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353

Avrupa bizi hiç örnek almadı nerden duyduuysan yalan bilgi :D Eğer alsaydı şuan bizden berbat durumdaydı

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Konu dışına çıkıldığı ve mesajların tadı ayarı kaçmaya başladığından . Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...