Anket Aziz Yıldırım mı, Ali Koç mu?

Fenerbahçe'nin yeni başkanı kim olmalı ?

• Aziz Yıldırım

Kullanılan: 16 55.2%
  • Ali Koç

Kullanılan: 8 27.6%
  • Beni bağlamaz, yeter ki Fenerbahçe şampiyon olsun

Kullanılan: 5 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    29

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
683
Katılıyorum bu sefer. Maalesef başka aday olmadığı için Aziz Yıldırım'ı seçerdim ben. Yararsız başkanlar ortada maalesef ...

Ama işte tek sıkıntısı 300 milyon gibi bir bütçeyle gelecekmiş. Bir de yeni haber yönetim kadrosuna Acun Ilıcalı'yı alacakmış Ali Koç. Valla Ali Koç seçilebilir gibi geliyor bana. Saadettin Saran ve Acun Ilıcalı'yı arkasına aldı herif. Ne olacak bilmiyorum valla...

TeyesCC3

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ya şu maçta şike var diyorlar izleyin arkadaşlar neresinde şike var. FB ve BJK nin uydurması
Dikkat sansürsüz!!!

Moderasyon Notu: Video silindi.

Son düzenleyen moderatör:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,328
Hocam Ali, Aziz fark etmiyor Galatasaray'a. Adam hala "Biz varken Galatasaray falan hikaye" diyor. O varken tek başarısı 20 sene sahalarında yenemedik ve 6-0'lık galibiyetleri. :D:D

2003 - 2011 arasi Fenerbahce'nin bariz bir dominasyonu var ligde sampiyon olamadigi yillarda bile. 2011'den sonra Fenerbahce'nin kadro erozyona ugrayinca isler degisiyor tabi.

biri şikeci, diğeri başarısız.

Ya su koca konusmanin 7 saniyesini boyle kesip koymak da cidden akil tutulmasidir belirteyim.

TeyesCC3

Asistan
Reaksiyon puanı
13
2003 - 2011 arasi Fenerbahce'nin bariz bir dominasyonu var ligde sampiyon olamadigi yillarda bile. 2011'den sonra Fenerbahce'nin kadro erozyona ugrayinca isler degisiyor tabi.

Ya su koca konusmanin 7 saniyesini boyle kesip koymak da cidden akil tutulmasidir belirteyim.
Hocam moderatör de GS li galiba benim paylaştığım videoyu silmiş
Ankaragücü-Galatasaray
Sansürsüz yazmamın sebebide malum 9 forma numaralı

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
683

Hocam yanlış anlama da şampiyon olunmadığı zaman var olan dominasyonu yerim ya. Yani bütün derbileri kaybedelim ama şampiyon olalım kafasındayım ben. Ama Fenerbahçe'lilerin %80'i "Galatasaray'ı hem içeride hem dışarıda yenelim, şampiyon olmasak da olur" diye röportajları var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam moderatör de GS li galiba benim paylaştığım videoyu silmiş
Ankaragücü-Galatasaray
Sansürsüz yazmamın sebebide malum 9 forma numaralı

Madem Hakan Şükür oynuyor paylaşma hocam. Biliyorsun neyin ne olduğunu. Hassas işler, gerek yok.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,328
Hocam yanlış anlama da şampiyon olunmadığı zaman var olan dominasyonu yerim ya. Yani bütün derbileri kaybedelim ama şampiyon olalım kafasındayım ben. Ama Fenerbahçe'lilerin %80'i "Galatasaray'ı hem içeride hem dışarıda yenelim, şampiyon olmasak da olur" diye röportajları var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Madem Hakan Şükür oynuyor paylaşma hocam. Biliyorsun neyin ne olduğunu. Hassas işler, gerek yok.

E tamam iste 2011 bitimiyle sampiyonlukta da one geciyor zaten FB. 2011'den sonra isler degisiyor genel olarak.