Yardım ayakkabı orjinal mi nasıl anlarım

omrraltnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
amcam Amerika ya gitti ayakkabı almasını istedim kyrie 7 black ben kutusunu atmayın demiştim fakat amcam geldiğinde okulda olduğum için unutmuşlar ve atmışlar ayakkabını kare kodunu okutunca nike sitesine gönderiyor fakat bu yeterli değil gepir diye site var orda sorgulattım yine orjinal olarak gözüküyor emin olmak için başka ne yapmalıyım ayakkabıya 195 dolar verdik

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
19,071
Bunlar olduysa %95 orijinaldir merak etmeyin.

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
195 dolara orjinaldir.

hakanyargici

Profesör
Reaksiyon puanı
958
amcam Amerika ya gitti ayakkabı almasını istedim kyrie 7 black ben kutusunu atmayın demiştim fakat amcam geldiğinde okulda olduğum için unutmuşlar ve atmışlar ayakkabını kare kodunu okutunca nike sitesine gönderiyor fakat bu yeterli değil gepir diye site var orda sorgulattım yine orjinal olarak gözüküyor emin olmak için başka ne yapmalıyım ayakkabıya 195 dolar verdik
Dostum 195 dolar standart Kyrie 7 için çok para.

Karekök okuyucuların herhangi bir geçerliliği kesinlikle yoktur. Herkesin yapabilceği çok kolay bir işlem ve en büyük kandırmacadır. Tavsiyem ayakkabını plastik kokuyordu içi ona bak. Youtube'da orijinal olduğundan emin olduğun kutu açılış ve ayakkabı detaylarının olduğu videoları incele. Çakma ve orijinaller arasında farklar oluyor.

2 sene önce AVM içinde ki ayakkabı mağazasından orijinal nike ayakkabı almıştım. Ayakkabıyı taş çatlasın 4-5 kere giymeme rağmen ayakkabı patladı. Bende faturasını alıp evimin yakınındaki Nike store'a gidip orjinaliğini sorgulattığımda orijinal olmadığını öğrenmiştim.
O zaman AF1 ler 600-650TL arası satılırken ayakkabıyı 750TL ye almıştım. Mağaza iade kabul etmeyip dolayı yoldan orijinal olmadığını itiraf etti. Hırgür çıkarmama rağmen sonuç alamadım.