Avea'nın Rezilliği (Pesimist Sunar)

iboturka

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynısı bende de oldu Turkcell'e geçeceğim...

adabay

Asistan
Reaksiyon puanı
19
telefon operatörlerinin acil kodu 112 dir.
sizin kontör probleminiz elbette onları bağlamaz. müşteri hizmetlerinin bedava olması telefon sapığı bir millet olan bizlerin gereksiz yere arama yapmalarına , gerçekten ihtiyacı olan insanların sırada beklemelerine sebep olur.
Hizmet kalitesine gelince

Turkcell
Vodafon
Avea

zaten dağıtılan lisansların A sınıfı olanları hepsi Turkcell dedir. Ama pahalı hizmet veriyor bu bir gerçek

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
awea telekom ortak kuruluş bunlardan hizmet almak cebindeki cüzdanı caldırmış gibi düşün

nezihdarcin

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yani birisi çıksa deseki " XX BANK REZİLLİĞİ - Kart Parası Alıyor " dese ve tüm bankalar kart parası alıyorken bunu söylese yine aynı tepkiyi gösterirdim, yani AVEA'nın yaptığı doğru değil ama AVEA bu konuda yanlız da değil.

Bu yüzden bence başlık değiştirilmeli :)

cih@n3458

Asistan
Reaksiyon puanı
2
pesimist bağırmakta haklı bu avea nın rezilliği,kimin başına gelse aynı şekilde bağırır...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Tüm operatörlerde geçerlidir bu modum. :) Gerçi herkes söylemiş ama sadece AVEA'ya bu yönden eleştiri yapmak doğru değil.

didaktik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende en son 150 kontör yükledim ve avealılarla 3 saat bedava hakkınız başlamıştır mesajı geldi ancak her avea arayışımda gitti tüm kontörler. üşendim müşteri hizmetlerini aramaya ama sinir de oldum yani. Ha birde 0 kontör olunca çağrı atamamak ta kötü yani

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Saçmalık en iyisi bana göre Turkcell tama tamına10 yıldır kullanıyorum:)

nezihdarcin

Asistan
Reaksiyon puanı
2
@Didaktik ==> Avea zannettiğiniz numaralar hattını başka operatörlere taşımış olabilir mi?

Bu tarz başlıklar ve konular kötü örnek oluyor.
Yarın öbürgün TURKCELL 'e veya VODOFONE'a bu tarz başlıkların açılmasına çanak tutuyor.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Bu gibi Şeyler Yüzünden Bende AVEA dan Geçtim Pesi Vodafone Son Derecede Hesaplı

maiwesiyah

Profesör
Reaksiyon puanı
11
operatörler arasında en hesaplısı vodafone
kötünün iyisi yani...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
5 senedir Vodefone kullanıyorum pesi. 2001'de Turkcell hattı almıştım, geçen seneye kadar da kullandım ama sonunda iptal ettirdim. Vodafone'dan vazgeçemedim. :)

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Bence Avea hiçbir zaman operatör olamayacak, ezik olarak bitecek.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
En iyisi Turkcell ama en pahalısı da Turkcell.Eeee Türkiye'de parayı veren düdüğü çalar...

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
avea işkence bende kullanıyorum hiçde memnun değilim

Freude

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Harbiden de ya.Avea paso rezil.çekim alanıda az hemde.Sms Paket uygulaması için geçtim ama diğer operatörlerde aynı uygulamayı yapıyorlar.vodafone en hesaplısı gerçekten..hem çekim gücü alanı aveadan daha iyi. Turkcell kazzığın allahı.2 saniye birini arıcaz 10 kontor gidiyor. Vodafone diyorum..baba gibi operatör sana.

byyasin

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bende yaklaşık 10 senedir Turkcell'iyim çok memnunum bugüne kadar bi yamuklarını görmedim.
Avea hattımda var ama Turkcell'i tercih ediyorum.
Çok fatura geliyor vırt zırt yapanların hepsi değil ama çoğu dikkatsiz kullanıcı.

Birinin hakkı yeniliyorsa eğer Turkcell bunu zaten söke söke iade ediyor etmek zorundada yok yenilmiyorsa buda kullanıcı ile alakalı zaten.

Arkadaşımın başından geçen şu kamu tarifesi v.s. olaylar vardı.

Tarifeniz aktif oldu mesajı geldiği halde eski tarifeden devam etmiş aradı konuştu böyle böyle mesaj geldi v.s. gereken işlemleri yaptılar. Haklıysanız operatör farketmez. Ama adamlar yazmış örneğin 30 snde şu kadar 1dkda bu kadar v.s. onlara dikkat etmek lazım. Sonra 35 lira gelecek olan faturam 70 lira geldi diye şikayet etmeye hakkı yok o kişinin.

İşin özü Turkcell Kaliteli Ama biraz pahalı hizmet veriyor bunu kabul etmek lazım.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Turkcell iyidir.Avea rakiplerinin kampanyalarına yeniliklerine yetişmeye çalışmaktan altyapısını iyileştirmeye para ayıramıyor bence.Bu kalitesiz hizmetten dolayı da rakiplerine yetişecek potansiyele ulaşamıyor.

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Özel mesaj : pesi bey kardeşim sana 150 kontör ayrıca 6 ay boyunca sınırsız 3G birde süngerboblu modem şu konu başlığını kaldır cep no kaçtı ?