Avea'dan Mükemmel Cevap

S

SDN Anonim 1

SDN Okuru
d94b2c8dae67296ab8510dde6295c2bf.jpg

77c82e18d41fbed318e5c8b0c06debc5.jpg

Ne düşünüyorsunuz :)

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Avea çekmiyor mesaj atmak ve mesaj gelmesi için Allaha dua eder gibi kollarımı açıyorum Yukarıya amin diyorum yinee olmuyo. Neyseki tcell var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yıl 2015'e girecez hala avea çekmiyor diyenler var aşın artık kendinizi

S

SDN Anonim 1

SDN Okuru
Merkezi yerde çekiyor şehir dışlarında çekmiyor benim gözlemlerime göre öyle.

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
İnsanlar Avea ile konuşmuyor (internet ve sms içinde geçerli) konuşmaya çalışıyor. :D

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
İş gereği sık sık seyahat ederim. Ankara'da bir otelde çekmediğini gördüm. Oda sığ bir yerde kalıyordu. Avea'ya bildirdim durumu ilgileneceklerini söylediler ve gerekli çalışmaların yapıldığını söylediler. Yine Ankara'ya gittiğimde aynı odayı istedim. Daha önceki kalışımda çekmeyen şebeke ful çekiyordu. Adamlar uğraşıyor. Diğerlerine göre çok uygun.

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Şehir merkezlerinde iyi çekiyor olabilir ama bulunduğum ilçede iyi çekmiyor bu yüzden turkcelle geçtim seneye İstanbul'da olursam tekrar Avea'ya geçmeyi düşünüyorum

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
İş gereği sık sık seyahat ederim. Ankara'da bir otelde çekmediğini gördüm. Oda sığ bir yerde kalıyordu. Avea'ya bildirdim durumu ilgileneceklerini söylediler ve gerekli çalışmaların yapıldığını söylediler. Yine Ankara'ya gittiğimde aynı odayı istedim. Daha önceki kalışımda çekmeyen şebeke ful çekiyordu. Adamlar uğraşıyor. Diğerlerine göre çok uygun.
Siz çok şanslıymışsınız benim evimde çekmiyordu. Bende bildirdim resmen bana yapabilecekleri bişey olmadığını söylediler. :D

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Avea yemin ederim 79 model murat 131 gibisin hiçbiyerde çekmiyorsun yavaşın ama ucuzsun

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Turkcell'den gayet memnunum avea 19 tl ye her yone 1000 dk 3000 sms 4 gb int verirse geçebilirim :D

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Avea ekonomik en azından. Kullanıyoruz sığ yerlerde saç baş yolduruyor yalnız birden konuşma kesiliveriyor. İdare ediyoruz yani.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Cevap gerçekten iyi lap diye oturmuş, İstanbul içerisinde çekmiyor diyen arkadaşlar hangi semt te yazmıyor bir yazabilirler mi ? Herkes merak ediyor çekmiyor denilince nerede çekmediğini ?

elturbo

Top-notch Сasual Dating - Living Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Düzce ilinin bir ilçesinde merkezde hız testine göre 0,08 Mbps internet hızı var. maillerimi bile okuyamıyorum. 2 Gb internete tav olup hattımı taşımıştım ama 1 haftadır kendi kendime kızıyorum ne işim vardı aveada diye.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Cekim kalitesi internet kalitesi en önemlisi ses kalitesi türkcellde var şehir merkezi orta yerindede cekmese bi telefon ozaman o firmaya ceptel operatörü dememk lazım kırsal kesimdede aynı kalite olmalı herkes şeherli değil kardeşler köylü bu milletin efendisir demişti atamız ozaman köyümdede o kalite olmalı ozaman en iyi operatör diyelim...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
güzel tiye almış ANCAK; beceriksizlikleri ile de bir halt edemediklerini de ortaya çıkarmışlar.
dikkatli almak gerek mesajı. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şebeke çekmediği için telefon var gücü ile baza saldırdığı için hemen bitiyor normal. Avea çekiyor diyenler acaba neden kendilerini kandırır?

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Geçin geçin hepinizgeçin bizlerde arkandan dualarımızı eksik etmeyiz ne diyelim allah kurtarsın diye

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Şebeke çekmediği için telefon var gücü ile baza saldırdığı için hemen bitiyor normal. Avea çekiyor diyenler acaba neden kendilerini kandırır?
iOS ve Android kavgası mu bu kardeş. Niye kendimizi kandıralım :D Ne tuhaf insanlarsınız yahu! Bulunduğum ve gezdiğim konum itibariyle beni yarı yolda bırakmadı bugüne kadar. Diğer operatörlerin çekmediği noktaları da gördüm. Kazıklanmak hoşunuza gidiyorsa bir şey diyemem.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Turkcell kullanıp kazık yemektense Avea' ya geçer her gün şarja takarım daha hesaplı olur.

Turkcell' de iken birine telefon açar konuşmaya korkardım. Kaç dakika olmuş kaç lira gitti acaba diye konuşurken düşünürdüm. Şimdi Avea kullanıyorum. aylık 10 TL yükleme ile yüzlerce dakika kampanya olmaksızın konuşuyorum.

Bir daha Turkcell' mi; Asla...

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
bizde o teknoloji yok diyememişler bu reklamı yapmışlar :)

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Turkcell'e kazık diyenler neye göre bu karara varmışlar anlamış değilim. Ben 25 TL karşılığında 500dk 2gb internet ve 1000 sms kullanıyorum . Arkadaş da aveada olan aynı tarifeyi kullanıyor. Fakat telefon görüşmesi geldiğinde düzgün bir şekilde konuşmak için o oda senin bu oda benim her gün defalarca arşınlıyor. Çalıştığımız yer merkez de öyle ilçe falan da değil. Bende avea kullanıyordum fakat bu saçmalığa tahammül edemediğim için Turkcell é geçtim. Hem kaliteli hemde diğer operatörlerin ile aynı fiyata paket kullanıyorum. Mis gibi [emoji4]

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Turkcell'e kazık diyenler neye göre bu karara varmışlar anlamış değilim. Ben 25 TL karşılığında 500dk 2gb internet ve 1000 sms kullanıyorum . Arkadaş da aveada olan aynı tarifeyi kullanıyor. Fakat telefon görüşmesi geldiğinde düzgün bir şekilde konuşmak için o oda senin bu oda benim her gün defalarca arşınlıyor. Çalıştığımız yer merkez de öyle ilçe falan da değil. Bende avea kullanıyordum fakat bu saçmalığa tahammül edemediğim için Turkcell é geçtim. Hem kaliteli hemde diğer operatörlerin ile aynı fiyata paket kullanıyorum. Mis gibi [emoji4]
Nerede kazık hemen söylüyorum kardeşim, hat devir işlemi için 46 lira ücret istemesi diğer operatörler ücretsiz devir yapıyorlar.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Şunu da eklemek istiyorum cevapsız çağrı geldiğinde turkcell ekrana sim hizmetlerinden hemen bir yazı çıkartıyor tamam à bastığın An bir yere abone yapıyor iptal yazısını bulana 5 Kilo bal bedava yani bu dala vereleri yapmasa sorun yok ,

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Nerede kazık hemen söylüyorum kardeşim, hat devir işlemi için 46 lira ücret istemesi diğer operatörler ücretsiz devir yapıyorlar.
O yönden ve daha bir çok yönden tabikide Turkcell kazıklama bayrağını elinde tutuyor[emoji3] Fakat ben kullandığım tarifeye göre değerlendirdim Şimdi aynı fiyata rezil olmak mı daha iyi yoksa kaliteli olarak kullanmak mı daha iyi.

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
istanbulda oturanlar bilir kavacık ın göbeğinde bir binada avea çekmiyordu, geçiniz bu palavraları laf değil icraat gösterin, adamlar yapmış işte şarjı yüzde 25 daha az gidiyor vodafone luların, sen şebekeyi oturtamadın daha... saygı duy saygı.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
En azından kısmi dürüst yorumları var.

Avealılar bilir ama şunu bilir bağlantıda kopukluklar sık sık yaşanıyor.

Vodafone'dan avea'ya geçtim fark ettiğim dezavantaj bu.

Ama hiç değilse çekiyor evimde yalan değil.Bazıları hiç çekmiyor diyor.

Samsun'da da iyi çekerse avea kalıcı operatörüm olacak.İstanbul performansı yeterli benim için.Samsun'da mutlaka çekmesi lazım.Yoksa vodafone'a sert bir U dönüşü yaparım.Karadenizliler bilir vodafone en iyi orada çekiyor.Kazıkcell'in çekmediği yer nadir zaten.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
O yönden ve daha bir çok yönden tabikide Turkcell kazıklama bayrağını elinde tutuyor[emoji3] Fakat ben kullandığım tarifeye göre değerlendirdim Şimdi aynı fiyata rezil olmak mı daha iyi yoksa kaliteli olarak kullanmak mı daha iyi.
Hocam 25 liralık tarifesi iyi de ona sözüm yok ama bu en küçük işlemlere bi o kadar para istemesi beni memnun etmiyor açıkçası o yüzden avea ya devam ediyorum istanbul dışında olsam avea çekmediği bir yerde yaşasam tabi operatör değiştirim değiştirilmeli de zaten ama aynı yerde aynı operatör aynı kalitede hizmet veriyor sa niçin turkcell é geçeyim o da var :)

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
reklamları her zaman diğerlerinden daha güzel oluyor ama. sabah ben de gazetede gördüm ilk çok hoşuma gitti :)