Asus Windows 7 sorunu

babuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba bugun bır arkadasım bana asus netbook getırdı.daha yenı ve wındows 7 yuklu. açtıgım zaman ekranda

" the computer restarted unexpectedly or encountered an unexpected error.wındows ıntallatıons cannot proceed.to ınstall wındows clıck ok restart the computer and then restart the ınstallatıon"

yazıyo..sanırım tekrar yuklemem gerektıgı soylenıyor ama bır turlu basaramadım.cd rom gırısıde olmadıgından cd den yukleyemem.yardım edersenız sevınırım.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Açılırken F9 tuşuna bir kaç defa basınca çıkan menüden seçim yaparak recovery'i gerçekleştirmiş olursunuz.

babuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne yazıkkı bu problemı cozmedı.f9 bastıgımda sadece wımdows 7 yazıyor.tıkladıgımda aynı ekran gelıyor.:((

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Açma/kapama düğmesine bastıktan hemen sonra arka arkaya 4-5 defa f9 a basmana rağmen sonuç olmadı mı? Tekrar dener misin ? Bir de netbook'un modeli nedir?

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
sistem açılırken f8 tuşu ile ile panele girip sistem geri yüklemeyi yap olmazsa harici usb dvd rom lar ile format at.

babuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tesekkur ederım sorun cozuldu...

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Sorun nasıl çözüldü? Maksat buraya girenler nasıl çözüldüğünü de görsünler. Onlar da faydalansın <:)

babuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sızın soyledıklerınızı yaptım.bılgısayarın acma tusu sonrası f9 a basıp yonergelerı ızledım..tesekkurler...

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Recovery DVD si yapmayı unutma... her ihtimale karşi

yektayakal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben 8 kurarken böyle bir sorunla karşılaştım şu an hiç birşey yapamıyorum bilgisayarıda açamıyorum yükleme cdsindende başlatamıyorum f9 f8 hepsini denedim ama olmuyor
the computer restarted unexpectedly or encountered an unexpected error.
windows installation cannot proceed. to install windows click ok to restart the computer and then restart the installation hatasını alıyorum sürekli