Assassin's Creed III Aktivasyon Kodu Sorunu [Çözüldü]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar merhaba daha önce crack li oynarken bu oyunu bugün gidip orjinal cdsini aldım oyunu kurdum ettim vs aktivasyon kısmına gelince cd kabının içindeki kodu kabul etmiyor daha dogrusu öyle bi basmışlar ki kodu ben bile nasıl yazılacagını çözemedim..anlıyamadığım kısmı yazıcam aşağıya yardımcı olursanız sevinirim.

qpjv6.jpg

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
cd yi aldığın yere git böyle böyle de yenisini versinler sorun çıkacağını zannetmiyorum

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
D&R dan aldımda fişini vs attım inş arıza çıkarmazlar ya

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
fiş kötü olmuş ama satın aldığına dair bir belge varsa hiçbir sorun çıkmaz

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
umarım kasada ki kız tanır öyle bi belge falan yok yani elimde :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Orada bir "." nokta görüyorum umarım onları da atlamıyorsundur çünkü nokta, virgül özel karakterler ne varsa onları da girmen gerekiyor.

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ya aynı şekilde girdim aslında iki nokta bile koydum ettim de tık yok maalesef

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar sorunu şu şekilde hallettim.Aldığım D&R mağazasını aradım ve konuyu aktardım onlarda aralgame.com sitesine gidip ordan mail yada telefon ortamıyla onlarla iletişim kurmamı söylediler bende mail attım sorunu belirterek onlarda yardımcı oldular ve sorunumu çözdüler.Burdan da shiftdelete vesilesiyle teşekkür ediyorum arkadaşlara konunun da kapatılmasını mod arkadaşlardan rica ediyorum iyi çalışmalar herkese..

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Arkadaşlar sorunu şu şekilde hallettim.Aldığım D&R mağazasını aradım ve konuyu aktardım onlarda aralgame.com sitesine gidip ordan mail yada telefon ortamıyla onlarla iletişim kurmamı söylediler bende mail attım sorunu belirterek onlarda yardımcı oldular ve sorunumu çözdüler.Burdan da shiftdelete vesilesiyle teşekkür ediyorum arkadaşlara konunun da kapatılmasını mod arkadaşlardan rica ediyorum iyi çalışmalar herkese..

Konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...