Assassin's Creed 2 İçin Geri Sayım

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Suikastların devamı için fazla beklemeyeceğiz. Ubisoft'un aksiyon türündeki fenomeni Assassin's Creed'in dönüşü için bir mevsim geçmesi yeterli olacak.

2007’nin Kasım ayında yayınlanan ilk oyunuyla bir hayli ses getiren Assassin’s Creed’in devamı da önceki versiyondan iki yıl sonra raflarda yer alacak. Öyle ki, Ubisoft’un E3’de yaptığı basın açıklamasında oyunun 17 Kasım 2009’da marketlere dağıtılacağı bildirildi.
creed1243933407.jpg

Yeni oyunda Ezio adlı karakteri yönetip, Venedik sokaklarında ava çıkacağız.
1191 tarihinde gelişen olayları konu alan ilk oyunun aksine Assassin’s Creed 2’de 1476’dayız. Altair’i geçmişte bıraktığımız yapımda, ailesi katledilmiş Floransalı bir soylu olan Ezio Auditore de Firenze’yi kontrol edeceğiz. Leonardo Da Vinci’nin tasarımlarıyla da karşılaşacağımız Assassin’s Creed 2’de, yüzme gibi ilk oyunda bulunmayan özelliklere sahip olacağız.

::

cetus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sanırım yine uykusuz gecelere hazırlanıcaz :D

asterix*

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben bir ara bir internet kafeye gitmiştim Kadıköy'de. Assasins Creed'i gördüm. Oynamak istedim oyun sorunsuz ama verilen hikayeyi "skip" etme şansımız olmadığı için baya bir bekledim. Sonrasında oyunu öğrenmedn için karakteri bir yere yolluyorlardı sanırım bir çeşit elektronik dünyaydı. Verilen komutları yapıyordum fakat oyuna Türkçe dil yaması yüklenmiş ve yama oldukça kötüydü. Resimleride değiştirmişlerdi. İşte bu yüzden bir hareketi yapamadığımdan dolayı, oyunu oynama şansım kalmamıştı. Bundan dolayı oyunu kapattım. Ama her zaman içimde merakıda kaldı. Çoğu arkadaşım oyunun başından hiç kalkmadıklarını, Türklerinde olduklarını söyleyince iyice bir merak sardı. Ve hala merakımdan ölüyorum. O yüzden Assasins Creed 2 yi orjinal olarak alacağım. Umuyorum ki, arkadaşlarımın söylediği kadar güzel bir oyundur. ( Zaten oyunun bir kaç SS sine bakyığımda oyunun güzel olduğu anlaşılıyor. Oyundaki karakterin üzerindeki giysilerin büyük bir özenle hazırlandığı belli oluyor.)