Aslan LeverKusen'e Kükreyecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-BeSTe-

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ASLAN LEVERKUSEN'E KÜKREYECEK!
Galatasaray UEFA Kupası 3. Tur ilk maçında sahasında Bayer Leverkusen'i ağırlıyor, üst tur için avantajlı bir skor arıyor. Son haftalardaki formunu bu maça da yansıtmak isteyen sarı-kırmızlılar, eksik kadrosuna rağmen galibiyetten başka birşey düşünmüyor. Zorlu mücadele saat 19:45'te..

GALATASARAY - BAYER LEVERKUSEN

Stat
Ali Sami Yen

Saat
19:45

Yayın
D Spor
Ajansspor.com (Canlı Anlatım)

Hakem
Lucilio Cardoso Cortez Batista (POR)

Yardımcı Hakemler
Joao Ferreira (POR) - Sergio Lacroix (POR)

4. hakem
Elmano Carlos Fernandes Santos (POR)

UEFA Kupası 3. tur ilk maçında Almanya'nın Bayer Leverkusen takımı ile bugün karşı karşıya gelecek olan Galatasaray, avantaj peşinde.

Sahasında oynayacağı karşılaşmadan net bir skorla ayrılmayı hedefleyen sarı-kırmızılılar, rövanş için avantaj sağlamayı istiyor.

Galatasaray'da, UEFA'ya verilen yeni listede yer alan Emre Güngör ve Hakan Balta da bugünkü karşılaşmada teknik direktör Karl Heinz Feldkamp'ın şans tanıması halinde oynayabilecek. Perşembe günü İstanbul'a gelecek olan Ahmed Barusso ile sakatlığı bulunan Hasan Şaş ve Linderoth bu karşılaşmada yer alamayacak.

Sarı-kırmızılı ekipte, sakat oyuncular hızla iyileşirken, teknik direktör Feldkamp'ın sakat Serkan Çalık dışında, Bayer Leverkusen maçında, Fenerbahçe ve Vestel Manisaspor karşılaşmalarında başarılı bir performans ortaya koyan takım kadrosunda değişikliğe gidip gitmeyeceği merakla bekleniyor.

Galatasaray ile Bayer Leverkusen arasında bugün Ali Sami Yen Stadı'nda saat 19.45'te oynanacak karşılaşmayı Portekizli Lucilio Cardoso Cortez Batista, Joao Ferreira, Sergio Lacroix hakem üçlüsü yönetecek. Aynı ülkeden Elmano Carlos Fernandes Santos da 4. hakem olarak karşılaşmada görev yapacak. Karşılaşmayı D Spor kanalı naklen yayınlayacak.

Kaynak

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bu kadro ile işi çok zor.

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Link dedi ki:
Emre Güngör sırıtmazsa şayet ki onu Fenerbahçe maçından anımsıyorum, büyük maçlarda sorunsuz oynayabileceğinin sinyalini verdi, tek eksiğimiz Ayhan.

sercanozturk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu maç Gs için hiçte kolay değil diyorum,neden;
Leverkusen kanatları çok etkili ve yarı sahasından çabuk çıkabilen bir ekip.
Galatasaray'ın üzerlerine gelmesi onların işine gelecektir.

dragonfly

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ezdik ama yenemedik.
Ben bu kadar kötü bir leverkusen beklemiyordum. Resmen yürüyerek oynadılar. Fenerbahçe maçı gibi leverkusenide çok iyi yakaladaık ama yenemedik.
Neyse artık almanyada yenecez rakibi

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
maç 0-0 bitti
umarım almanyada turu atlarız ;)

@LgOsS

Doçent
Reaksiyon puanı
0
maçın 0-0 bitmesi kötü oldu yaa nese almanyada başarılar dileyelim artık aslana dicek bişi yoook

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
yensinde ülke puanı artsın orada yener inş.

enderknt

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Almanya'ya kaldı.İnşallah orda yenip yola devam ederiz..

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
İşi alamanyaya bırakmayacaklardı.

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
warkortali dedi ki:
Link dedi ki:

:) Bu kadro ile neler yapılabileceği ortada, maçı izlediyseniz net görünüyordu ;)

Maçı izlemek istiyordum ama D-Smart malum :)
Sonuca göre değerlendirirsek tur şansları Galatasaray %30 - Leverkusen %70

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Link dedi ki:
Hiç sanmıyorum. Maçı izleyenler görmüştür, Galatasaray'ı uzun yıllardır bu kadar güzel futbol oynarken görmedim. Hakan Şükür, Arda, Ayhan mükemmeldi.
Bu futbolla bizim için hiç de deplasman gibi olmayacak olan Almanya'da inşallah Leverkusen'i eleyeceğiz.

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Avrupada başarı için maddi gücünü yükseltip önemli yıldızları kadrosuna dahil etmesi gerekiyor.

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Link dedi ki:
Avrupada başarı için maddi gücünü yükseltip önemli yıldızları kadrosuna dahil etmesi gerekiyor.
Biz Avrupa şampiyonu olurken elaleme borcumuz vardı. Aksine diğer takımlarımız para içinde yüzerken ne hale geldiklerini de gördük. Bu parayla başarı gelmez demek değil ama parasız başarı olmaz demek de yanlış. Galatasaray'ın tek ihtiyacı istikrar.

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
frei dedi ki:
Link dedi ki:
Biz Avrupa şampiyonu olurken elaleme borcumuz vardı. Aksine diğer takımlarımız para içinde yüzerken ne hale geldiklerini de gördük. Bu parayla başarı gelmez demek değil ama parasız başarı olmaz demek de yanlış. Galatasaray'ın tek ihtiyacı istikrar.

Neden borcunuz vardı, çünkü Hagi başta olmak üzere birçok yabancı romen yıldız kadronuzdaydı :)

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Birçok Rumen dediğin Hagi ve Popescu. Ayrıca bunlar Avrupa'da öldü denilen oyuncularken bizim kadrodayken en iyi zamanlarını yaşadılar. Ayrıca madem formülü bu, niye sadece Galatasaray başarılı oluyor Avrupa'da? Niye yıldızlar karması febemiz veya maddi durumu en iyi kulüplerden biri olan bjk başarılı olamıyor?

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
frei dedi ki:
Birçok Rumen dediğin Hagi ve Popescu. Ayrıca bunlar Avrupa'da öldü denilen oyuncularken bizim kadrodayken en iyi zamanlarını yaşadılar. Ayrıca madem formülü bu, niye sadece Galatasaray başarılı oluyor Avrupa'da? Niye yıldızlar karması febemiz veya maddi durumu en iyi kulüplerden biri olan bjk başarılı olamıyor?

Hagi ve Popescu dışında İllie, Filipescu , Tafarrel gibi adamlarda vardı.
Neyse neticede bence önce ekonomik olarak yapılaşmak lazım, Fenerbahçe'de bunu yaptı ve Şampiyonlar liginde bugün çeyrek final mücadelesi veriyor, Galatasaray'da başarılı oldu ama ekonomisini sağlam temellere oturtmadığı için borçlarıyla uğraşıyor.

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Link dedi ki:

Siz ortada bi' sonuç yokken de Galatasaray'ın işinin zor olduğunu söylüyordunuz. Şimdi ortada 90 dakika boyunca tek kale oynamış bi' Galatasaray var, son vuruşlardaki beceriksizlikler yüzünden kaçan sayısız gol fırsatı var. Madem sonuçlar üzerinden fikir yürütüyor ve kendimizce yorumlar yazıyoruz, "bu haliyele Galatasaray deplasmanda gollü herhangi bi' beraberlikle turu geçen taraf olacak" diye düşünebiliriz.

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Umarım Aslan'ım Almanya'da Hertha'ya yaptığını, Dortmund'a yaptığını Leverkusen'e de yapar da herkese en güzel cevap verilmiş olur. Saygılar :)

Düzenleme : Mesaj uygun şekilde düzenlenmiştir.
Sebep: Mesaj içeriği ile rakip takımlara gönderme yaparak gereksiz tartışmalara neden olmak, lütfen ortamı gerecek içerikli mesaj yazmayınız, sadece Galatasaray'ın avrupa maçı ile ilgili yorum yapınız.

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
frei dedi ki:
Umarım Aslan'ım Almanya'da Hertha'ya yaptığını, Dortmund'a yaptığını Leverkusen'e de yapar da herkese en güzel cevap verilmiş olur. Saygılar :)

Son derece güzel bir konuşma tebrik ederim dostum ;)

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Konuya açıklık getirmek açısından açıklama yapmak istedim, ben Galatasaray'ın bir Türk takımı olduğu için canı gönülden tur atlamasını isterim, farklı bir takım taraftarı olduğum için bu konuda fanatiklik yapmam, ancak daha önceki yazımda belirttiğim gibi 0-0 lık sonuç Leverkusen takımı için avantajlı bir sonuç.

Konu gereksiz yönlere doğru gittiğinden kilitlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...