"Asla Yemem" Dediğiniz Yemekler

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,370
soğan kavurma mıdır nedir onu yapıyorlar, kağıt gibi bir kıvama geliyor (mumbar gibi oluyor) onu da yiyorlar.

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,303
1-Süt ürünleri
2-Deniz ürünleri
3-Ispanak
4-Brokoli
5-Enginar
6-Sakatat

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Bamya ve kabak tatlısı. Büyük konuşmayayım ama aç kalırım gene yemem

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Asla yemem deyip büyük konuşmayayım:) Allah muhtaç etmesin ama kuzu böbreği falan pişirildiğini gördüm nasıl bir kokudur Yarabbi.:(( Orasını da yemeyin yani hayvanın.Onun dışında sakatat türevlerini, kokoreç gibi yiyecekleri yemek istemem.Otlar da sorun yok sevmesem de gider de et olunca kokudan yiyemem gibi:)

Reaksiyon puanı
3,027
Kırmızı et, yengeç, ahtapot
Kırmızı et neyse, yengeç çok zor durumda tadına bakarım ama ahtapot yememe imkan yok ?

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Az haşlanmış yumurta. Normalini zor yiyorum eğer az haşlanmışsa hiç yiyemem aşırı derecede midemi kaldırıyor.

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Ya aslında şöyle demeliydim herkesin yaptığı karnıyarığı yiyemem. ?
Bazıları patlıcanı kızartmadan önceden fırınlayarak yapar. Ondan olabilir. Kızartılmış patlıcan ile yapılan karnıyarık daha güzeldir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bamyanın suyuna da ekmek banılacak... Canım çekti.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,298
Abi bunun adı Balkabağı sanıyorum. Hiç sevmem bunu ya Yiyemem bunla pişen yemekleri, tadı damağıma göre değil:( Ama yararlı olduğunu biliyorum yemek isterim ama yiyemem

Butternut-Squash_j3vjkc.jpeg

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Abi bunun adı Balkabağı sanıyorum. Hiç sevmem bunu ya Yiyemem bunla pişen yemekleri, tadı damağıma göre değil:( Ama yararlı olduğunu biliyorum yemek isterim ama yiyemem

Ekli dosyayı görüntüle 113915
Beyin, dil, yanak, mumbar, şırdan, kokoreç,kelle paça, işkembe her türlü şeyi yerim.
Ama lanet olası kabak tatlısından ölesiye nefret ediyorum.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,136

Ekli dosyayı görüntüle 113915
Abi bununla kabak tatlısı yapılır. Üzerine tahin. ?
Efsane.
images

Bir de gözlemesi var ki o da efsane olur. İçerisine soğan ve pul biber koyuyorlar. Muazzam. ??
images

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Közlenmiş patlıcan yemeğini makarnayı çin mutfağını sevmem.En sevdiğim yemekler işkembe ve bütün sakatat yemekleri ve ızgarada norveç somonudur.Izgarada her türlü eti(kırmızı et balık tavuk ciğer kokoreç) severim.Genel olarak etçil biriyim salataları fazla sevmem ama araştırdığım kadarıyla bol bol salata yemek lazımmış sağlık için.

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Közlenmiş patlıcan yemeğini makarnayı çin mutfağını sevmem.En sevdiğim yemekler işkembe ve bütün sakatat yemekleri ve ızgarada norveç somonudur.Izgarada her türlü eti(kırmızı et balık tavuk ciğer kokoreç) severim.Genel olarak etçil biriyim salataları fazla sevmem ama araştırdığım kadarıyla bol bol salata yemek lazımmış sağlık için.
Gömleğe sarılmış ciğer ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

* Ciğere sarılmış gömlek