Arkadaslar lütfen yardım edin

Emirhanakit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar 2 gün önce bilgisayarıma Windows 10 kurdum ve ilk kurduğumda çalışıyor du ama bilgisayar yavaştı kapattim bilgisayarı ve birdaha açılmadi çoğunuz diyecek ki format at fakat masaüstünde çok özel fotoğraflar var bilgisayarım açılıyor ctrl+alt+del paneline girebiliyorum görev yöneticisinde dosya konumu aç diyip bilgisayarıma girebiliyorum ordan denetim masasına girebiliyorum fakat fotoğraflar masaüstünde bilgisayarımdan masaüstüne tıklayınca girmiyor hata veriyor kullanıcılardan girmeyi denedim yine hata veriyor hiç bir şekilde masaüstüne erişemiyorum bu arada arka plan simsiyah hiç birşey yok lütfen yardım edin o dosyalara bir erisebilsem alicam atıcam formatı harddisk başka bilgisayara tak diyecek Arkadaşlarım bilgisayar 6 ay önce aldım halen garanti kapsamı içinde çıkarmak istemiyorum

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
explorer.exe de sorun olabilir

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Windos logo tuşu + r ' ye bas çıkan çalıştır ekranında """"explorer.exe"""" yaz belki çalışır :)

kabus750

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım muhtemelen user profilin bozulmuş olabilir. geçici userle oturum açtığı için kendi kullanıcının dosyalarına erişmek istediğinde seni kısıtlıyor. İyisi mi sen hdd yi sök başka bir bilgisayara bağla oradan fotoğraflarını. eğer başka bir bilgisayar yoksa da hiren bood cd ile aç ordan resimlerini flasha yada hdd nin diğer partitionuna kopyala. halledemezsen cevap yaz yardımcı olurum.