arkadaşlar bu sistem gta v kaldırırmı

Bu konuyu okuyanlar

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
onu beğenmediysen buda var Asus Vivobook D509DJ-BR062T AMD Quad Core R5-3500U 8 GB RAM 256 GB SSD Nvidia Geforce MX230 2 GB 15,6
Mesaj otomatik birleştirildi:

sadece seç

bana alan olmadı bari ben birine alayım
abi gerçekten çok teşekkür ederim ama ne ben bunu kabul edebilirim ne babam kabul eder bunu gerçekten teşekkür ederim ama cidden kabul edemem sen çok iyi bir insansın

abi gerçekten çok teşekkür ederim ama ne ben bunu kabul edebilirim ne babam kabul eder bunu gerçekten teşekkür ederim ama cidden kabul edemem sen çok iyi bir insansın
vay be türkiyede ne iyi yürekli insanlar varmış cidden :D

alcakx

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
abim sen denizlide oturuyorsun değilmi

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
abi teşekkür ederim ama alamam ben bunu bu arada wifiye restart attım

alcakx

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
sana ben bbi asus gönderiryim hadi olm bekletme ebni sanki evinde soygun yapacaz yahv

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
sana ben bbi asus gönderiryim hadi olm bekletme ebni sanki evinde soygun yapacaz yahv
abi illa yolluyacksan sana ininal numaramı vereyim oraya 10 tl yollasan yeter ama sırf inada bindin diye yoluyorum yanlış anlama

Reaksiyon puanı
10,560
Muhabbete bak gülsem mi duygulansam mı bilemedim :DDD
Yolla kral bana ben alırım :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy:

SelimAkoguz

Asistan
Reaksiyon puanı
267
abi illa yolluyacksan sana ininal numaramı vereyim oraya 10 tl yollasan yeter ama sırf inada bindin diye yoluyorum yanlış anlama
kardeşim ikna olcaksan sana paparadan yollasın para git al ininalde sınırlama var 750 tl paparada sınırlama çok oradan yollasın

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
sorun şu papara kartım yolda hala gelmedi

750 tl
ama gerçekten çok sağol ama hiçbir şey kabul edemem nolursun yanlış anlama lütfen ama ben böylesine büyük bir hediyeyi kabul edemem çok sağol

SelimAkoguz

Asistan
Reaksiyon puanı
267
tm ininal ver limitin kaç senin merak ettim
abi bana yollarsan çok mutlu edersin lütfen ya 3 yıldır istiyorum alamıyorum bu sene LGS ye gireceğim hayatımın yolu belli olacak bende yazılıma ilgiliyim php , html hakkında biraz bilgim var dersler izliyorum ileride C# öğrenip unity den projeler yapmak istiyorum eğer bana alabilirsen benim için çok güzel sınav hediyesi olabilir

Reaksiyon puanı
47
abi bana yollarsan çok mutlu edersin lütfen ya 3 yıldır istiyorum alamıyorum bu sene LGS ye gireceğim hayatımın yolu belli olacak bende yazılıma ilgiliyim php , html hakkında biraz bilgim var dersler izliyorum ileride C# öğrenip unity den projeler yapmak istiyorum eğer bana alabilirsen benim için çok güzel sınav hediyesi olabilir
??

Son mesajlar