Arka planda açık mı kaldı?

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Telefonda xrecorder programını indirdim. Açtım karşıma siyah ekran içinde bu uygulama tam ekran kullanıyor yazısı geldi. Tamama basmam gerekiyordu geri tuşuna bastım kayboldu. Yine ben yine paranoyaklık tamama basmam gerekirdi geri tuşuna bastım arka planda açık mı? Şuan da öyle zannediyorum. Tamama basmadigim için kapanmadı arka planda açık zannediyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230108-155201_XRecorder.jpg
    Screenshot_20230108-155201_XRecorder.jpg
    44.9 KB · Görüntüleme: 45

Hopeツ︎

Profesör
Reaksiyon puanı
2,268
Cihaz Bakımı > Hafıza kısmına gelerek arkada açık uygulamaları görebilirsiniz varsa, şimdi temizle seçeneğini kullanabilirsiniz. ?

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Cihaz Bakımı > Hafıza kısmına gelerek arkada açık uygulamaları görebilirsiniz varsa, şimdi temizle seçeneğini kullanabilirsiniz. ?
Şimdi temizle dedim önemli dosyalarıma bir şey olmadı dimi. Bir zararı yok dimi kanka temizledikleri telefonda sıkıntı ve çıkarır mı?

Hopeツ︎

Profesör
Reaksiyon puanı
2,268
Sorun çıkmaz bu işlemi yaptığınızda arkada çalışan uygulamaları kapatıyorsunuz uykuda olanlar da dahil.

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Sorun çıkmaz bu işlemi yaptığınızda arkada çalışan uygulamaları kapatıyorsunuz uykuda olanlar da dahil.
Reis benim hala kafamda takıntı oluştu. Tamama basmadım geri tuşuna bastım diye hala açık zannediyorum. Beni rahatlatacak bir şey lazım tamama bassaydım onaylamış olurdum ama geri tuşuna bastım bu uygulama tam ekran kullanıyor yazısı gitti ama açık zannediyorum. Ne yaparsam birdaha çıkar karşıma o kısım?

Hopeツ︎

Profesör
Reaksiyon puanı
2,268
Reis benim hala kafamda takıntı oluştu. Tamama basmadım geri tuşuna bastım diye hala açık zannediyorum. Beni rahatlatacak bir şey lazım tamama bassaydım onaylamış olurdum ama geri tuşuna bastım bu uygulama tam ekran kullanıyor yazısı gitti ama açık zannediyorum. Ne yaparsam birdaha çıkar karşıma o kısım?
XRecorder kullanmadığım için bir şey diyemem. Fakat, dediklerimi yaparsanız takıntı yapmanızı gerektirecek bir durum yok hallolmuş olacak.

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
127
hocam merakımı bağışlayın xrecorder uygulamasını neden kullanıyorsunuz?