Arctis 5 EQ ayarları

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar,

Steelseries Arctis 5 aldım ve Warzone oynuyorum. Ara yüzünü bi türlü ayarlayamadım, EQ ayarları vs ayak sesleri duymak için ve en iyi ayarı elde etmek için yardımcı olabilcek var mı ?

Şimdiden teşekkürler,
Özgür

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar Özgür,

Öncelikle hayırlı olsun, mevcut olarak oynamış olduğun oyun olan Warzone içerisinde test modu veya serbest mod tarzı çeşitler var ise o modlara girerek kulaklığın ayarlarını ayarlaman daha kolay olacaktır. Öncelikle SteelSeries markasına ait launcheri indirmelisin buraya tıklayarak ona ulaşabilir kolayca indirebilirsin.

Demiş olduğum iyi en iyi ayarları herhangi bir oyunun deneme moduna girerek eş zamanlı olarak duyarak ayarlamak launcher üzerinden en iyisi olacaktır, iyi oyunlar!

Teşekkürler, İyi Forumlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Merhaba @OzgurAksaka

Ekolayzer üzerinden tizleri yükseltip bassları kısarsan oyun içi ses kasma verimin yükselecektir. Oyununa göre bazı sesler rahatsız edici boyuta gelebilir. Gerisi de size kalmış :)

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba @OzgurAksaka

Ekolayzer üzerinden tizleri yükseltip bassları kısarsan oyun içi ses kasma verimin yükselecektir. Oyununa göre bazı sesler rahatsız edici boyuta gelebilir. Gerisi de size kalmış :)
Peki bazıları 7.1 aç bazıları ise açma diyor. Sizce açık mı durmalı ?

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Peki bazıları 7.1 aç bazıları ise açma diyor. Sizce açık mı durmalı ?
Bu yorumuna yanıt vermek isterim,

7.1 Teknolojisi çok kapsamlıdır, örneğin detaylı olarak örneğin Counter Strike oyununda seslerin nereden geldiğini test edebilirsiniz. 7.1 sistemi kulaklığın durduğu alandan itibaren parçalara bölüyor ve seslerin geldiği yön geldiği bölge daha iyi duyuluyor ben kullanıyorum kendi kulaklığımda size de öneririm.

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu yorumuna yanıt vermek isterim,

7.1 Teknolojisi çok kapsamlıdır, örneğin detaylı olarak örneğin Counter Strike oyununda seslerin nereden geldiğini test edebilirsiniz. 7.1 sistemi kulaklığın durduğu alandan itibaren parçalara bölüyor ve seslerin geldiği yön geldiği bölge daha iyi duyuluyor ben kullanıyorum kendi kulaklığımda size de öneririm.
Tamamdır, öyleyse açık tutacağım bende. Birde EQ ayarlarını yaptığım zaman iş tamamdır herhalde :) Teşekkür ederim