Applekutusu

Cans.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar şuanda iPhone 7 Plus kullanıyorum ve bunu satıp iphone x almak istiyorum videolarda applekutusu diye bir site duydum ve baktım bana mantıklı geldi ama bu site hakkında birşey bilmiyorum o yüzden bu site hakkında bilgisi olan bu siteyi öneren veya önermeyen bana yardımcı olabilecek varmı şimdiden teşekkürler iyi günler...

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
zaten açıklamalar sitede yazıyor.bir kaç ürün çeşidi var birisi apple mağazadan sıfır,yenisi verilmiş cihaz.birisi ithalatçı birde yurtdışı kayıtlı.hakkı alkan (forumun kurucusu) bir kaç kere alış veriş yapmış ve memnun

Cans.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten açıklamalar sitede yazıyor.bir kaç ürün çeşidi var birisi apple mağazadan sıfır,yenisi verilmiş cihaz.birisi ithalatçı birde yurtdışı kayıtlı.hakkı alkan (forumun kurucusu) bir kaç kere alış veriş yapmış ve memnun
İyi akşamlar ben aldığımda yurtdışı cihazı diye bi süre sonra kapanır diye korkuyorum veya bir sorun çıkartır diye korkuyorum

nezih yılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
bende gördüm o siteyi fiyatlar baya cazip ama sonrası için ne desek doğru olmayabilir

Cans.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende gördüm o siteyi fiyatlar baya cazip ama sonrası için ne desek doğru olmayabilir
SDN YouTube kanalında falanda hiç bir bilgi bulamadım Hakkı Alkan alışveriş yapmış ama herhangi bir bilgi yok sanırım.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Merhaba arkadaşlar şuanda iPhone 7 Plus kullanıyorum ve bunu satıp iphone x almak istiyorum videolarda applekutusu diye bir site duydum ve baktım bana mantıklı geldi ama bu site hakkında birşey bilmiyorum o yüzden bu site hakkında bilgisi olan bu siteyi öneren veya önermeyen bana yardımcı olabilecek varmı şimdiden teşekkürler iyi günler...
Oneriyorum guvenilir

Cans.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben de iPhone x almak istiyorum fiyatı uygun ama işte ekstra ücret ödemem gerekmiyorsa harika olur.
Applekutusundan alırsan ekstra sadece kayıt parası veriyorsun oda kendin yaparsan 150tl ama pasaportun yoksa 300 tl karşılığında kendileride yapıyor onun dışında benim bildiğim bir ekstra ücret yok