Apple Tuş Kilidinde Devrim Yapacak

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hem de ne şanssızlık, 7. kere servise gidecek büyük ihtimalle.
Ben sensationu sorunlu biilirdim ama xe alırken sorunları düzeltmişlerdir diye sanıyordum, beni delirtti sağolsun:D

Hocam ben doğubanktan aldım, ordakiler genelde memleketinden falan geliyor belki daha sağlamdır diye de düşünmüyor değilim. Malzemenin iyisini kendine saklamış gibi :)

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
o kadar hızlı çalışmayacağı için stabil olmaz bence

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
motorola atrix 2 de var android te yüz tanıma var.kullanışlı değil ama apple yapınca büyük birşeymiş gibi bahsediliyor.
bu ios 7 dende gördüğümüz gibi artık sadece samsung apple den kopya çekmiyor...

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Hocam ben doğubanktan aldım, ordakiler genelde memleketinden falan geliyor belki daha sağlamdır diye de düşünmüyor değilim. Malzemenin iyisini kendine saklamış gibi :)
Benim garantili almam daha iyi oldu, telefonun taksidi bitmeden 2 kere mi ne değişim gördü. Son gönderişim değişim için olacak, çünkü karar çıkmasına rağmen parça değiştirip yolladılar.
Yani telefonun parasını misliyle amorti etmiş oldum:) Doğubanktan alsaydım yeni telefon arayışlarına girerdim.
O konu biraz göreceli görünüyor. Gerçi one x modeliyle çivi çakan elemanlar vardı burdakilerden birini çivi çakmak için kullansak arkadan çıkardı heralde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nokia iyiydi,hoştu,malzeme kalitesi tartışılır olsa da bir elde bir sağlamlık hissi uyandırıyordu ama symbian sevdası bitirdi Nokia'yı. Kendi sonlarını kendileri hazırladı. Apple, İphone 3G ve 3GS modeliyle çığır açıp oyunlardaki grafikler açısından Psp'ye kafa tutarken, Nokia Super Mario kalitesinde oyunlarla kullanıcıların gözünü boyuyordu. 2 yıla yakın bir zaman N97 kullanmış biri olarak 434 Mhz hızında çalışan işlemciyi ve 128 Mb belleği şiddetle kınıyorum. Ovi Ve Zippo'dan kurtulmaktan dolayı duyduğum sevinci kelimelerle anlatamam. Arada bakarım Ovi'ye hala bıraktığım gibi. Allah bize o günleri tekrar yaşatmasın. Tuş kilidi meselesine gelince Apple işe yarayacağı düşünülen teknolojiler sunuyor ama Multi-Touch kadar yankı uyandıracağını sanmıyorum. Samsung yine patent ihlaliyle teknolojiyi kopyalayıp yeni çıkacak cihazlarda Key Lime Finger adı altında piyasaya sürecektir. Lafı fazla uzattık benim şu an Apple firmasından istediğim yeni çıkacak İphone modellerinde Daha geniş ve daha yüksek çözünürlüğe sahip ekran,daha fazla bellek(Ram) ve Daha yüksek frekansta çalışan 4 çekirdekli işlemci. İos zaten sıkıntısız bir sistem bu donanımlar yetiyor demeyin. Gönül bu arkadaşlar yenilik görmek istiyor,atılım bekliyor :)

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Motorola atrix de olan bi özellik, alalı birbuçuk yıl oldu hala sorunsuz kullanıyorum. Apple'ın yapacağı sistem galiba ekran camından algılayacak. Atrix gibi hızlı okursa sürekli kullanılır.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Apple'ın bir süre önce ABD Patent ve Marka Ofisi’ne yapmış olduğu parmak izi sensörü ile ilgili patent başvurusu kabul edildi.

Cnet sitesine göre, iPhone 5S ile parmak izi sensörü gelmesi tahmin ediliyor. Apple, iPhone 5S'te kullanıcı güvenliğini arttırmak için bu sensörü kullanabileceği belirtiliyor. Gelecek yılçıkacak iPhone modelinde bu teknolojinin kullanılması bekleniyor.

Patentin içeriğine göre iCihazlar kullanıcıların parmak izlerini algılayacak. Güvenlik sistemi için geliştirilen bu teknoloji sayesinde, parola konulmuş iCihazlar kullanıcıların parmak izleri ile açılabilecek.

Kaynak

Son yayınlanan iOs 7 Beta 4 ün içerisinde bu haberi doğrulayacak içeriklere erişildi. Bu da demek oluyor ki 5s'te parmak izi okuma özelliğini destekleyecek donanımlarla birlikte sunulması kaçınılmaz oldu.

mu2ygema.jpg

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
anca yuksek duzey koruma gerektıren ıs proje vs ıcın kullanılır ve de bıkac kez hava atmak ıcın

Reaksiyon puanı
16,118
bunuda atlatirlar iphone5s hack diye videosunu youtube'a koyarlar onunda konusu acilir ....