Apple Tuş Kilidinde Devrim Yapacak

TALEX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple'ın bir süre önce ABD Patent ve Marka Ofisi’ne yapmış olduğu parmak izi sensörü ile ilgili patent başvurusu kabul edildi.

Cnet sitesine göre, iPhone 5S ile parmak izi sensörü gelmesi tahmin ediliyor. Apple, iPhone 5S'te kullanıcı güvenliğini arttırmak için bu sensörü kullanabileceği belirtiliyor. Gelecek yılçıkacak iPhone modelinde bu teknolojinin kullanılması bekleniyor.

Patentin içeriğine göre iCihazlar kullanıcıların parmak izlerini algılayacak. Güvenlik sistemi için geliştirilen bu teknoloji sayesinde, parola konulmuş iCihazlar kullanıcıların parmak izleri ile açılabilecek.

Kaynak

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Android'in face unlock u gibi iki-üç arkadaşa gösterilir bir daha da kullanılmaz

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Bence hava atılacak bir uygulama başka bir şey değil :)

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
LG Optimus arayüzlü kilid araçma ekranları en iyisi.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Apple bu boş durmayı sevmiyor :)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Apple hep özgündü değil mi zaten?
Bu özellik her zaman kullanılır bence, ama parmağı hızlı algılamazsa işe yaramaz.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
apple yapar samsung çalar bu kadar basit

Reaksiyon puanı
16,118
gene iphone5s'imin tuş kilidini parmak izime ayarladım ikizim kurcalamış onu değiştirmiş ne yaptıysa artık hiç bir şekilde açılmıyor kilit ne olur yardım edin 1 haftadır * pazarlamacıma cevap vericem cevap veremiyorum... gibi başlıklar açılır.
* satış ve dağıtım uzmanı.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
hep patent kavgası ilerde çıkacak teknolojilerin önüne geçmeye çalışıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5-6 sene önce toshibanın ...... telefonlarında olan bi özellik

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Apple cok buyuk oynamis. Ufak bir hatada buyuk sorunlar cikabilir.

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Çok kullanışlı birşey olacağını düşünmüyorum.

cherr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ve bu sayede de telefonu kaybettiğin de iyi bi insan bulup senin rehberındekı akrabalarını arayamayaıp polise verip basına bın turlu iş çıkacak :)

Reaksiyon puanı
16,118
1ini sattım, diğerini de haşat etmiştim nokiada:D
Ama gerçekten sorunsuz telefondu.

anlaşılan herkes hayatında bir nokia harcıyor benim harcadığım tam takozdu 3310 ikizim ikiledi 3220,6125 5540 almak istiyor müzelik numune.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
en iyisi nokia derken bi ara çok güzel yenilikler yapıyordu demek istedim
Bu da güzel bir yenilik ama kullanışlı olur mu görecez. Nokia bence şu an patentlerle yaşıyor, sattığı telefonlardan fazla birşey olmaz şu an:)
anlaşılan herkes hayatında bir nokia harcıyor benim harcadığım tam takozdu 3310 ikizim ikiledi 3220,6125 5540 almak istiyor müzelik numune.

3220 kullandım sadece yandaki ışıkların plastikleri soyuldu, bir kere de yazılımı çöktüğünden servise gitti. Daha sonra sattım.
5800 aldım o da sorunsuzdu, problemleri giderilen modellerden alınmıştı. Yerle bir etmeme rağmen sadece anakartında fotoğraf çekme tuşu hasarlı olduğu için tuşla fotoğraf çekilmiyor.
İç ve dış ekranla beraber titreşim motorunu dahi ele almıştım:)
Hâlâ çalışıyor. Htcyi bir kere yere sallayayım dedim koltuğun tahta kısmına geldi feleği şaştı:D

Mydestny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten süper bir buluş !!!
Tabi Toshiba'nın 2007 de çıkarttığı bu telefonu saymazsanız ?
Abi bu kadarda körü körüne Apple fanı olmayın ya

http://www.gsmarena.com/toshiba_g900-1905.php

- Fingerprint sensor
- Pocket Office (Word, Excel, PowerPoint, PDF viewer)
- MP3/ACC+ player
- Photo editor
- Voice memo
- Organizer

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Bu da güzel bir yenilik ama kullanışlı olur mu görecez. Nokia bence şu an patentlerle yaşıyor, sattığı telefonlardan fazla birşey olmaz şu an:)

3220 kullandım sadece yandaki ışıkların plastikleri soyuldu, bir kere de yazılımı çöktüğünden servise gitti. Daha sonra sattım.
5800 aldım o da sorunsuzdu, problemleri giderilen modellerden alınmıştı. Yerle bir etmeme rağmen sadece anakartında fotoğraf çekme tuşu hasarlı olduğu için tuşla fotoğraf çekilmiyor.
Hâlâ çalışıyor. Htcyi bir kere yere sallayayım dedim koltuğun tahta kısmına geldi feleği şaştı:D
ben hiç telefon harcamadım varya hep en iyi şekilde baktım ve 2.el verdiğim zaman karşı tarafta bende memnun olduk:D

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0

Nokia konusunda şanslı htc'de şanssızmışsın. Benim ilk nokia'm kendi kendine restart atıyordu servise verdim, çok temiz kullanılmış tebrikler dediler üstüne bi de sorun sim karttandır dediler. Gittik yeni sim çıkarttık sorun devam ediyordu hiçbir şey de yapmadılar elden çıkardım telefonu. İkinci nokia'm sorunsuzdu. Üçüncü ise dokunmatik bir şeydi ve ekranın dokunmatiği bozuldu. Servise verdik yaptılar bir süre sonra yine bozuldu vaktim olmadığı için bi telefoncuya yaptırdım 1 saatte aldım telefonu. İki yıldır da htc sensation kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım hala her türlü işkenceyi de yaptım telefona buzun üstüne koyup sarjda film bile izliyordum :D

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Nokia konusunda şanslı htc'de şanssızmışsın. Benim ilk nokia'm kendi kendine restart atıyordu servise verdim, çok temiz kullanılmış tebrikler dediler üstüne bi de sorun sim karttandır dediler. Gittik yeni sim çıkarttık sorun devam ediyordu hiçbir şey de yapmadılar elden çıkardım telefonu. İkinci nokia'm sorunsuzdu. Üçüncü ise dokunmatik bir şeydi ve ekranın dokunmatiği bozuldu. Servise verdik yaptılar bir süre sonra yine bozuldu vaktim olmadığı için bi telefoncuya yaptırdım 1 saatte aldım telefonu. İki yıldır da htc sensation kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım hala her türlü işkenceyi de yaptım telefona buzun üstüne koyup sarjda film bile izliyordum :D
Hem de ne şanssızlık, 7. kere servise gidecek büyük ihtimalle.
Ben sensationu sorunlu biilirdim ama xe alırken sorunları düzeltmişlerdir diye sanıyordum, beni delirtti sağolsun:D