Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

dirilişeroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kolay gelsin. Bende iphone 7 var arkadaşlar. Canon 600 d de çektiğim fotoğrafları bilgisiyarsın iphone mu nasıl atarım. Yanıtlayan herkese teşekkürler.

dirilişeroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kolay gelsin. İphone 7 mat siyah var nasıl kılf önerir siniz kolay gelsin. Teşekkür ederim.

Reaksiyon puanı
0
Daha bugün iPhone 6s Plus aldım kurulumu yaparken Touch ID kullanılamıyor diyor. Reset ledim formatladım olmadı . Yardım edersiniz sevinirim

nader11neu

Asistan
Reaksiyon puanı
37
iPhone,iPod Touch,iPad VE iOS HAKKINDAKİ SORUNLARINIZ VE ÇÖZÜMLERİ

Arkadaşlar sorularınızı ve sorunlarınızı bu başlık altında tartışalım ve çözümler getirelim.
iyi günler
ipod nano 5. nesilim var. ancak 2 gündür ekranın en alt kısmında beyaz bir çizgi oluştu. Bazı menülerde tırtık tırtık şeklinde bir çizgi bazılarında ise tamamen ince beyaz bir çizgi şeklinde sorun neden kaynaklanabilir?
şimdiden çok teşekkürler....

5bd7e312085b4e6093e616a.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Orada tam olarak, kullanılan uygulamalar, iCloud, usage ve standby süreleri mevcut. O secenek yada baslık komple yok :)

İOS Çok Kolay Bir Telefon

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025

nader11neu

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Reaksiyon puanı
0
İos 11 denetim merkezinden Wi-Fi kapanmıyor bunun bir çözümü yok mu? Sadece bağlı olduğun ağın bağlantısını kesiyor.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Arkadaşlar ipad 2 kullanıyor evdekiler ama kapalı durduğunda wifi ile bağlantısını otomatik kesmek istiyorum.
açıldığında wifi açılsın gibi birşey istiyorum ama ios da mümkün değil gibi geliyor bana.
bunu neden istiyorum derseniz ipad kapalıyken bile wifiye bağlı olduğu sürece oyunlarda ki pingim az bi miktar yüksek oluyor

dirilişeroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beta profilini silersem ios 11 gider mi?
--- Gönderi Güncellendi ---
Beta profilini silersem ios 11 gider mi?

dirilişeroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu haftasonu yükledim yeni ios 11 kullanıyorum. Ancak beta orofilini silmek istiyorum. Sildiğim takdirde gider mi? Çok teşekkür ederim.

dirilişeroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Değerli Büyüklerim Sevgili Küçüklerim Bunun sebebi ne? Cevap verenlere teşekkürler.

Ekli dosyalar

• AB4DAD41-FD43-4D8E-8124-222D69006DB8.jpeg
    AB4DAD41-FD43-4D8E-8124-222D69006DB8.jpeg
    250.8 KB · Görüntüleme: 555

FITFORCE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Qrcode uygulaması yeni aldığım ip7plus da yüklü olarak geldi acaba herkeste varmı bu uygulama birde qrcode uygulamasını açmaya çalıştığımda açılmıyor 1 saniye boş bi ekran açılıp kapatıyor kendini silinmiyorda nasıl silebilirim ne yapmalıyım?

Ekli dosyalar

• IMG_0343.PNG
    IMG_0343.PNG
    905.2 KB · Görüntüleme: 663

BAHADIR TÜRÜT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, iOS 10'da kullandığım AirPlay ekran görüntüsü için kullandıım aksesuar maalesef ios 11'de ekran yansıtıcı olarak gözükmekte ve düzgün çalışmamakta sadece ses ve galerideki fotoğraf ve videoları ekrana yansıtmaktadır bunu da sağlıklı yapamıyor. iOS 10'da tamamen ekranı yansıtıyordu şu an sadece telefonda dinlediğim müziğin sesini sağlıklı bir şekilde aktarabilmekte bu konuda bilgi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi

Son düzenleyen moderatör:

İlyas4297

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İos 11 denetim merkezinden Wi-Fi kapanmıyor bunun bir çözümü yok mu? Sadece bağlı olduğun ağın bağlantısını kesiyor.
Kardeşim bu sorun değil özellik kapanmıyor yani bağlı olduğun ağla bağlantını kesiyor sadece şarj konusunda da herhangi bir sorun teşkil etmiyor

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ip7 titreşimde cızırdama yapıyor servislik bir durummudur ?

Cotkic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 7 ile ilgili uygulama izni sonrasında kameramda çalışma sorunu yaşıyorum.daha öncesinde indirdiğim bir uygulama da tıpkı bu gece yaşadığım bir sorunla aynı sorunu yaşadım uygulama ayarlarından kamerayı pasif hale getirdim sonrasında kamera düzeldi.Bugün yaşadığım sorun devamında uygulamanın kamera durumunu pasif hale getirmeme rağmen hala kameram buğulu ve netlik yapmıyor. 11.0.3 versiyon yüklü lütfen yardımcı olun

KuzeyKurhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 hafta önce aldığım iphone 8 plus 64GB cihazıma dün itibarı ile İOS11.1 i yükledim. Bugün oyun oynarken (Mortal Combat 5) yaklaşık 45 dk içinde 1 kere beyaz ekran hatası aldım ve 3 kere telefon dondu. Bu yazılımdan mı kaynaklıdır yoksa donanımdan mı? Teknik servise göndermeli miyim? Bilgi verirseniz sevinirim

M

Murat Burç

SDN Okuru
1 hafta önce aldığım iphone 8 plus 64GB cihazıma dün itibarı ile İOS11.1 i yükledim. Bugün oyun oynarken (Mortal Combat 5) yaklaşık 45 dk içinde 1 kere beyaz ekran hatası aldım ve 3 kere telefon dondu. Bu yazılımdan mı kaynaklıdır yoksa donanımdan mı? Teknik servise göndermeli miyim? Bilgi verirseniz sevinirim
Ben sizin yerinizde olsam servise verirdim

Reaksiyon puanı
0
Merhabalar
Yurtdışından bir iPhone 6s Plus aldım
Türkiye de kapanma zamanı az kaldığından açtırmak için parasını yatırdım ama telefon klonlanmış diyor
Bir türlü çözemedik
Ne yapabiliriz
Çaresi nedir acaba.
Yardımcı olurmusunuz

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Merhabalar
Yurtdışından bir iPhone 6s Plus aldım
Türkiye de kapanma zamanı az kaldığından açtırmak için parasını yatırdım ama telefon klonlanmış diyor
Bir türlü çözemedik
Ne yapabiliriz
Çaresi nedir acaba.
Yardımcı olurmusunuz
IMEI'si başka bir iOS olmayan cihazda kullanılmış... Bu durumda yapacağın birşey yok gibi...