Apple, Oyun Konsolu mu Çıkaracak?

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Apple, Oyun Konsolu mu Çıkaracak?

New York Times'ın edindiği bilgilere göre Apple, öncelikli olarak oyuncu kitlesine hitap eden bir cihaz çıkaracak. Peki bu cihazın adı ne olacak? Detaylar haberde.

Apple TV'yi oyun oynamak için satın alır mısınız?

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Kim alacak ? Tim bozmuş yine kafayı.Eğer oyunlar için bir atılımda bulunulacaksa , bu Mac olmalıdır.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Yok canım nasıl yapmaz yapar yapmasına da , bunu alacağına git OUYA,Wii al.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Gayet güzel bir haber bence.
Eğer haberde yazanlar doğruysa, zaten Apple yeni bir cihaz çıkarmayacak, mevcut AppleTV'yi konsolumsu bir şeye çevirecek.
AppleTV'nib işlevi artmış olacak. Fiyat da $150. Gayet uygun bence.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Fakat ne oynanabilir ki bununla ? Kapalı bir sisteme emülator de yüklenemez zaten.O yüzden boşa masraf görüyorum.Dediğim gibi Apple Mac'te oyun oynama olanağını genişletse süper olacak.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Fakat ne oynanabilir ki bununla ? Kapalı bir sisteme emülator de yüklenemez zaten.O yüzden boşa masraf görüyorum.Dediğim gibi Apple Mac'te oyun oynama olanağını genişletse süper olacak.

Mac'te oyun için önce donanımın güçlenmesi Lazım.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Mac'te oyun için önce donanımın güçlenmesi Lazım.

Kastettiğimde o.Apple Gaming başlığı altında birşey çıkartırsa, bu pazara girer ama burada başarılı olamaz sonuçta MSİ,Asus gibi firmalar mevcut ki , bu bilgisayarları almak bile el yakıyor.Apple'ın çıkabilecek gaming bilgisayarlarını Türkiyede alabilecek ekonomi tanımıyorum bu durumda.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Kastettiğimde o.Apple Gaming başlığı altında birşey çıkartırsa, bu pazara girer ama burada başarılı olamaz sonuçta MSİ,Asus gibi firmalar mevcut ki , bu bilgisayarları almak bile el yakıyor.Apple'ın çıkabilecek gaming bilgisayarlarını Türkiyede alabilecek ekonomi tanımıyorum bu durumda.

Apple istese de giremez. Tasarıma Önem veren bir firma gaming pc üretemez.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Bence girerlerse güzel olur da Mac nere, Oyunculuk nere.Mac Pro var sahi de , el yakıyor.