Antivirüs proramına para verir misiniz?

Antivirüs programına para verir misiniz?

• Evet

Kullanılan: 25 31.3%
  • hayır

Kullanılan: 55 68.8%

• Kullanılan toplam oy
    80

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Ben de eset nod32 deneme sürümü kullanıyorum...şimdiye kadar kullandılarımın içinde en iyiisi..Pc hiç kasılmıyor..Ve türkçe,kolay kullanılan bir arayüza sahip..

Açıkçası deneme sürümü bittikten sonra para verip almayı düşünüyorum

bende de ESET deneme sürümü var ama deneme süresi sabitlenmiş hiç azalmıyo :icon_::icon_::icon_:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Ücretsiz programlar varken para vermem. Tabi ayrıca güvenliğe dikkat etmek lazım. :D

sam@

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten önemli bişey yhapmıom...crackli...

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
herşeyin bir bedeli var norton 2009 antivirüs alırsan her türlü hizmet+3 bigisayarda kullanma=20ytl pc başına 1 sene için değer

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ben kesinlikle vermem. çünkü çok pahalı. benim param olsa da pahalı olmasa da. windows vista home 89.90 $... üstelik bu bir işletim sistemi. yani bilgisayarın "olmazsa olmazı". en az 5 yıl da kullanırsınız. hatta daha fazla... hal böyle iken 1 yıl için bir güvenlik programına 50$ gibi fiyat istemek bence SOYGUNCULUK tan başka bişe değil. kendi paramla kendimi soyduramam. soyduran arkadaşlara kolay gelsin. ayrıca daha önce yazılan yazılara da katılıyorum. bence virüsleri de bu tarz yazılım üreten şirketler yayıyor.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
İsmi duyulan veya yeni çıkan bütün antivirüs programlarını bir şekilde test ettim ve etmeye devam ediyorum
İçlerinden bana uygun 3-4 tanesi var.
bunların trial lerini sırayla kurduğum zaman, zaten 120 gün gider. Bu arada Norman Malware cleaner ve Kaspersky Remover ile tarama yaparım sürekli
Kısaca para vermeye gerek yok..Yoldan çıkmaya da gerek yok..
İleride kararım değişir mi bilmiyorum.

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
adszvz5.jpg

14982 gün daha kullanırım nod32 yi sonra düşünürüz :D

kaplan42

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Avg 8 free kullanıyorum.zaten sakat sitelerede girmediğim için işimi görüyor.
yılda ancak 3 5 sefer sistemimde virüs görüyorum.

Teşekkürler avg

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Para gani gani olsa kimsenin zoruna gitmez değil mi 50$=80 TL=133 Ekmek=8 Kg peynir=8 Kg siyah zeytin=8 Kg Zeytinyağı=80 Paket makarna=20 damacana=5 Kg bal=1 butterfly masatenisi raketi=2 adet nike futbol topu=ANTİVİRÜS
Katılıyorum para gani olsa kimsenin zoruna gitmez :) ZoneAlarm kullanıyorum çok memnunum.. maho80 oturup hesapladınmı bunları :mrgreen:

djcoyote

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu ana kadar begendigim en güzel avg avast sistem kapalıyken açılışta silenemeyen virüsleri siliyor ve daha sonra sürekli kendini güncelliyor diğer arkadaşlarında dediği gibi seriali karalisteye alırlarsa mutlaka baska bir serialle kaldıgın yerden devam edebiliyorsun bu durumda gerek görmüyorum para vermeye ama şirketim olsaydı( ki yok) ozaman kaspersky a para verir alırdım...Ve Mayten arkadaşın yaptıgı açıklamada cok hoşuma gitti
. internette forum sitelerinde yazan her seye güvenmeyin yok vistayı hızlandırır yok bilgisayarı ucuruz yok efendım interneti hızlandırır gibi hikayelere asla kanmayın 1 mb hızındakı interneti ne kadar hızlandırabilir :) internet yalanlarına itimat etmeyin güvenligi asla elden bırakmayın internet ve bilgisayar konusunda en iyi biligiyi elde etmek icin iyice arastırın . msn den gelen linklere tanısanız bile asla tıklamayın msn indirdiginiz dosyaları vürüs taratın

bunları yaptıkdan sonra bilinçli bi kullanıcı oldukdan sonra zaten virüs yeme olasılıgınız düşüyor bilinçsiz kullanıcılar pc nizi kullanıyorsa antivürüse ihtiyacınız vardır...

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
bende de ESET deneme sürümü var ama deneme süresi sabitlenmiş hiç azalmıyo :icon_::icon_::icon_:

Eğer Nod 32 Fix kullandıysan silmeni öneririm.. Çünkü O program bi çok virüsü bilgisayarına çekecek..

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
vermem.çünkü sanal ortamda on binlerce key mevcut :D

nacar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kaspersky Internet Security'e para verip lisansını aldım, 2 yıl kullandım, verdiğim paranın hakkını kat kat fazlasıyla aldım, memnunum, herkese de tavsiye ederim.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Tabii ki Hayır :D
Kerizmiyiz :)
Hem o kadar Param olsa OoooOo :D