Android'i Getir iPhone'u Götür İddiası!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

carsi41

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iyi bir fiyattan alırlarsa neden olmasın

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Eski iphone ları bile ölü fiyatına alan Apple sence farklı markalara iyi bir fiyat verir mi? :)
Adamlar Android telefonların donanımlarını alacaklar heralde. Kendi telefonlarında kullanmak için. Ee işletim sistemi var adamın ..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Adamlar Android telefonların donanımlarını alacaklar heralde. Kendi telefonlarında kullanmak için. Ee işletim sistemi var adamın ..

Ben appleı beğenmediğim için tam tersi bi kampanyaya katılabilirim olursa. iPhone 5s duruyor daha bakalım takas edecek birini bulabilecek miyim. :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
JB Ne alaka? Ben jb olmadığı için sevmiyorum demedim ki. Genel anlamda apple telefonlarını sevmiyorum.

Ama mac os işletim sistemini beğeniyorum o başka.

Apple telefonlarını sevmiyorsanız neden aldınız :D ben seviyorsunuz ama işletim sistemini beğenmiyorsunuz diye öyle demiştim hani her özellikten yararlanabilmeniz için.

Yanlış anlamışım pardon.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Apple telefonlarını sevmiyorsanız neden aldınız :D ben seviyorsunuz ama işletim sistemini beğenmiyorsunuz diye öyle demiştim hani her özellikten yararlanabilmeniz için.

Yanlış anlamışım pardon.

Neden aldım? Hemen açıklayayım, 1 haftalık 2. el iphone 5s piyasanın çok altında bir değere sizin elinize geçse siz de alırsınız. Ki bu bana değil kardeşime alındı, kendisi de bir kaç ay kullandıktan sonra sıkıldı zaten. ;)

Ben G3 kullanıyorum ve kendisi de G3'ü gördükten sonra zaten iPhone 5s'i satmaya karar verdi. G3 ya da Z2 düşünüyor. :)

Teknoartistik

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Android giriş ve orta seviye telefonları berbat sürekli kasılıyor ama iphone bütün telefonları sıkıntısız çalışıyor

carsi41

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Android giriş ve orta seviye telefonları berbat sürekli kasılıyor ama iphone bütün telefonları sıkıntısız çalışıyor
Sana katılmıyorum 4 ve 4s kullanan tanıdıklarım var çok fazla takılma var takılmaların olmadığı uygulamalarda ise uygulamalar çok yavaş açılıyor

Teknoartistik

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sana katılmıyorum 4 ve 4s kullanan tanıdıklarım var çok fazla takılma var takılmaların olmadığı uygulamalarda ise uygulamalar çok yavaş açılıyor
Iphone 4,4s,5,5s hepsini test etmişliğim var hiçbirinde öyle birşeye rastlamadım. Uygulama alakalı sıkıntı olabilir.

Teknoartistik

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Belkide uygulamadan kaynaklı olabilir zaten takılma giriş/orta seviye androidli cihazlardan çok daha az oluyor
Nerede az oluyor bende htc giriş seviyesi telefonu var sürekli kasılıyor durduk yere ana ekrana atıyor, büyük uygulamaları çalıştırmakta zorlanıyor daha bir sürü böyle marifeti var android ilk sürümleri sıkıntılı zaten.

carsi41

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Nerede az oluyor bende htc giriş seviyesi telefonu var sürekli kasılıyor durduk yere ana ekrana atıyor, büyük uygulamaları çalıştırmakta zorlanıyor daha bir sürü böyle marifeti var android ilk sürümleri sıkıntılı zaten.
Bende onu anlatmak istemiştim zaten demek ki anlatamamışım androidde daha fazla takılma oluyor :)

Teknoartistik

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bende onu anlatmak istemiştim zaten demek ki anlatamamışım androidde daha fazla takılma oluyor :)
Tamam işte benimde demek istediğim Android giriş ve orta seviye telefonları sıkıntılı iken Apple bütün telefonları stabil olarak sıkıntı çıkartmadan gayet iyi çalışıyor yani ana fikir: android giriş ve orta seviye telefonları kim ne derse derse desin sıkıntı ama apple öyle birşey yok tıkır tıkır çalışıyor.

Reaksiyon puanı
16,118
iphone'ların bütün modelleri çıktığında üst sınıf çıkıyor ki alt sınıfı yok iphone5c dersen yanlış olur.