Android Telefona Format Atınca !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
  • Telefonumda hafıza kartı yok girişide yok şimdi format atılması gerek ancak içindekiler silinir mi bilmiyorum General Mobile Discovery 2 markası ACİL NE YAPMALIYIM!!!

Alucardtn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
  • Telefonumda hafıza kartı yok girişide yok şimdi format atılması gerek ancak içindekiler silinir mi bilmiyorum General Mobile Discovery 2 markası ACİL NE YAPMALIYIM!!!
Evet, silinir. Bilgisayara bağlayıp dahili hafızadaki dosyaları yedekleyebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhba benim telefonum da ki resimlerimin hepsi format atınca silindi ve çok anım vardı geri getirmek istiyorum bu dediginiz program geri getirirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Asus Z002
telefon kullanıyorum format attım yandex deki resimler kayboldu ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bişey sorucamda ben s4 kullanıyorum ve tamire götürdüğümde resimler falan silincek dediler bütü uygulamalar silincek mi whatsapp falaln ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar acil yardım :( iki gündür teli kullanamıyorum gezmediğim telefoncu kalmadı kore malı s3e kimse format atamıyo lütfen yardım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim telefona format atıldı resimlerin bazılarını gizlemiştim acaba o gizli resimlerde gittimi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
androidi kendim format etdim cok merak ediyorum daha onceden ne yapildigi nerelere girildiyi ve ya yazismalar okuna bilirmi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
android telefonu formata kendim atdim ve cok merak ediyorum silindiyi bilgiler yazismalar tekrar okuna ve ya geri getirile bilirmi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar galaxy s3 telefonuna format attiğimda resimleri nasilgeri getirebilirim samsung acount hesabini açsam geri gelirmi ? Lütfen acill

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm telefonunuzu yaptırdınızmı içindekiler silindimi ?????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benimde sony xperia st23i telefonum var.Arkadaşım format at hızlanır dedi ama bu yazıları görüce atmaktan vazgeçtim.Acaba atsam hızlanır mı ? Andoridim 4.0.4 Ice-Cream Sandwich

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy s5 anakart yandi icindeki resimler vs dosyalar silinmismidir ? Alamazmiyim bi sekilde yardimci olun acil hayat meselesi yeminle !!!!

U

ummuSd

SDN Okuru
Mrb benim note 4 tlfnuma format atıldı videolarım gitti geri getirebilirmiyim

S

SDNZ Okuru

SDN Okuru
Merhaba Samsung mega kullanıyorum. Format atıldı ve resimler falan silindi data recovery programını uygulamak istedim olmadı çünkü USB ayarları önbelleği silinmiş android sistemine nasıl geri yükleyebilirim yardım lütfen..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar g3 e format aticam simdeki telefonlar silinir mi

E

elif sıla

SDN Okuru
Telefona reset attım format oluyor oda galiba, telefonda sms uygulamasindaki mesajlar silinir mi ?

umuturunc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefona reset attım format oluyor oda galiba, telefonda sms uygulamasindaki mesajlar silinir mi ?
Evet, cihazınız fabrika çıkışı haline döner. Sadece ilk aldığınızdaki olan uygulamalar olur. Sizin yaptığınız bütün değişiklikler silinir.