Android Telefon Görüşmelerini Kaydeden Uygulama Arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
Başlıkta da belirttiğim gibi hem gelen ve giden aramaları, hem de gelen ve giden sesi kaydedecek şekilde bir uygulama arıyorum. Bazı uygulamalar buldum fakat yasal olarak karşı tarafın da konuşmanın kaydedildiğini bilmesi gerektiği için bu uygulamalar bilgilendirme yapıyor. Bana bilgilendirme yapmayanı lazım. E bir de mümkünse ücretsiz olsun :) Yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler ( çok mu şey istedim acaba ? :) :)

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45

Denedim fakat ücretsiz olarak pek özellik sunmuyor. Tam kapasite kullanabilmek adına satın alın diyor. Konuşmayı kaydettikten sonra da bilgilendirme versin istemiyorum. Keylogger gibi sinsi sinsi kaydetsin istiyorum. Bence de çok şey istiyorum ama belki böyle bir şey bilen vardır. Aradığım şeyin aslında tam adı konuşmaları kaydeden bir casus uygulama.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Kardeşim bir ara yüklemişti telefona gayet te güzel kaydetmişti uygulama. Ama bu tür işler için root gerekli.

Reaksiyon puanı
2,146
Root yok ama root ile uygulamayı gizleme, bildirim gizleme gibi sansimiz varsa atabilirim. Fakat ilk tercihim bu özellikleri rootsuz yerine getirebilen bir uygulama.
Ben sony kullanıyorum xposed modülü bi uygulama var onunla kaydediyorum, samsung için de vardı yanlış hatırlamıyorsam.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

samsung-galaxy-s3-call-recording.png

W5fApq8.png

Son mesajlar