Android Oyun Tavsiyelerim

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar Galaxy s2 kullanıcısıyım ve kullanıp beğendiğim oyunları size tavsiye ediyim dedim , maalesef tek tek oyun açıklamaları yapıcak kadar vaktim yok kısa ve öz şekilde günden günce güncelliycem konuyu .

1- ) NBA - Jam gayet eğlenceli ve güzel bi oyun arkadaşlar , gerçek hayatta basketbolla zerre alakam olmasada oynarken çok eğlenebiliyorsunuz , oyun her ne kadar torrent sitelerinde olsada ben google play üzerinden paylaşıcam oyunlarımı , sizde ücretli şekilde alabilirsiniz kolayca isterseniz.
NBA JAM GOOGLE PLAY

2-) SAMURAI vs Zombies - Gayet zevkli bi defans oyunu , kalemizi zombilerden koruyoruz , ben level 40 dayım , 50' de oyun bitiyor , hevesle oynuycağınıza eminim

SAMURAI vs ZOMBIES

3-) TEMPLE RUN - Iphone model telefonu olan arkadaşlarımda oynuyordum eğlenceli bi oyun , androiddede çıktı 27 martta , hileside yok iphonedaki gibi , gayet güzel bi oyun .

TEMPLE RUN

Devamını yavaş yavaş yorumlarda paylaşıcam arkadaşlar , başlangıç olsun istedim .

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nba jam telefondan girdigimde google playde gozukmuyo neden boyle bi sorun var ?

Reaksiyon puanı
2,146
Temple Run'ı ben de duymuştum ve ilk yüklediğim oyun oldu, ya da ikinci, birinci angry birds de olabilir :)

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Temple Run'ın hilesi olmadığını kim söyledi :) Birçok oyunun hilesi var ama bu sefer oyundan zevk alamıyorsun. Bu arada konu 2 ay öncesininin :D