Android Oyun NasıL Yüklenir ?

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Android telefonlara oyun yüklemeyi bilmeyenler için

(yalnız apk+sd dosyasını indirince geçerlidir bu aksi taktirde sd dosyasını telefon patch olarak download eder).

1. Apk+sd dosyasını bilgisayarınıza indirin.
2. İlk önce "Apk" dosyasını telefona atın ve usb kablosunu çıkartın.
3. Sonra telefona attığınız "Apk" dosyasını kurun 1 defa çalıştırın ve download ekranı gelene kadar bekleyin ardından oyundan çıkış yapın.
4. Usb kablonuzu telefonunuza bağlayın ve "sd" dosyasını SDCARD içindeki "Android>data" klasörünün içine atın.

Önemli:
( Eğer indirdiğiniz oyun "Gameloft" ise o zaman 4. maddeyi şöyle uygulayın ) ;
"sd" dosyasını SDCARD içindeki "gameloft>games" adlı klasörün içine atıyoruz.

Hepsi Bu kadar :)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Genelde kendi indirsin istiyorum daha kolayıma geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadiasim bende galaxy note-a spiderman yukluyorum oyun download moduna geldiginde ekran karlaiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar bi sorum olucaktı bendeki telefon maxiplus5 ve oyun yüklemek istiyorum burda sadece nasıl oyun yükleneceği yazmış oyunları neren bulabilirim veya indirebilirim bi yardımcı olursanız :))
ve son olarak oyunları yüklemek telefona zarar verirmi yüklenememesi halinde bişey olurmu
Sevgilerimle

hqaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Marketten veya netten indir telefona at yükle kardeş

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
İlk defa yapacaklar
Ayarlar-Uygulamalar-Bilinmeyen kaynakları tiklesinler. Böylece market dışı indirmeye izin veriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SDCARD içindeki "Android>data hafızasında yeterli alan yok... external sd de çalıştırma şansım var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
turkcell maxiplus 5 kullanıyorum ayarlar uygulamalar yok onun yerıne uygulama yonetıcısı var tkklıyorm ole bısı yok nası yapcam apk ile lutfen söyleyın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar bende galaxy s 3 var need ander grund araba yarışı yükledim ama dowland çıktı onuda tıkladım ama 590 mb diyo ve çok geç yüklüyor ne yapmalıyım sizce ve çok ağır gidiyor 10 dakikada 1 mb gidiyor ilerlemiyor yani ne olur bana yardımcı olun allah rızası için arkadaşlar ne olur...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes bnde real race ındırdım 1 gb ındırdım oyun dangık cııtı bosa 1 gb netım gıttı senın ıse gelınce wifi varsa ındır bıraz uzun suruer donma yaparsa da cık tekrar gır tekrar dvland de devam edr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes bende htc var ben oyunu yukluom ama nereye yuklendıgını bulamıyom neden ? bı cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de t40 var bilgisayardan bir şey yükleyemedim
yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg l7 2 p713 modeline nasıl kurabilirim dosyaları android dataya atttım kurdum oyuna girince şu hatayı veriyor colin mcrae android press here to fetch extra data