Android işletim sistemli Tabletlerde vodem/vınn kullanımı mümkün müdür?

Bu konuyu okuyanlar

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
harici usb bellek bağlana biliyor ama ona vın takarsan algılarmı bilemem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:4:benim android ıce cream sandwich telefonum var bu telefona 16. mesajı gönderen arkadaşımız yaptığı şeyleri uygulasak vının kartınıda taksak çalışırmı acil cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben de vınn kurmaya çalışıyorum ama yukarıda bir arkadfaşın da dediği gibi damaged (hasarlı) yazıyor takınca vınn ı? napcam?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm. bendede business tab 9 var ve elimde vodafone k3773 var ama tüm ayarlara rağmen bir türlü bağlamnamıyorum yardım edermisiniz teşekkürler

kasaba_45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende aynı sorun var sinyal yakalıyorum ama bağlantıyı bir türlü sağlayamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung note2 telefonda wın turkcell hattı çalışırmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende türcell vın vaardaa taablete olurmu acaba arkadaşlaar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim casper nirvana tabletim var ben bununla bilgisayara bağlanıyorum ama bilgisayardan tablete müzik atamıyorum yardım edin lütfen!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:pc tabletim var vınn almayı düşünüyorum destekler mi teşekkürler

awarahoon82

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle selamlar arkadaşlar artes i705 tabletime k3773 vadafone vodem taktığımda mavi ışık yanıyor.fakat nete giremiyorum.ayarlarda ise kablosuz ağı kapatıyorum.diğeri açtığımda da sadece vpn ağını ekle çıkyor.ne yapmalıyım ?? şimdiden teşekkürler !!

WolfeXtreme

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy Tab 2 P3110 tablette 3G modem çalışır mı? 3g özelliği olmayan tablet. sadece wi-fi var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung galaxy tab 2 7" Wifi de de sorun var Vodem ile yada vınn ile bağlana bilen varsa yada tableti kullanan varsa yazabilirmi modem desteği varmı yada ayar yapıp bağlanılıyormu?..:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
usta merhabalar. k3773 ü tabletinizde çalıştırmayı başarabildiniz mi?
yapabildiyseniz lütfen bizimle de paylaşabilir misiniz. aynı sorunu yaşayan çok insan var. saygılar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
normal bilgisayarlara takılan net kablosu tabletede takılabiliomu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
YA BENİMKİ VODAFONE nin ne yapmam lazımtabletim samsung tab 3 lütfen yardım vınımı algılamıyo nasıl yapılacagını yazarmısınız:confused1::(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar general mobile e-tabıma vınn bağlyabilirmiyim acil yardım facedende atabilirsiniz muhammet karahasan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar inca modem kullanıyorum ve akıllı telefonlardan Windows 8 işletim sistemi olanlar bağlanıyor ama android işlemcili telefonlardan bağlı gösteriyor İnternete girmiyor ne yapabilirim ?

ysf dl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu eski de olsa sorun güncel ve tabletler için hala önemli.
okulun öğretmene verdiği tableti rootlu olarak kullanıyorum.
ttnetten usb modemle yararlandığım interneti otg adaptörle tablette kullanmak istiyorum.
nette ulaşabildiğim tüm açıklamaları uyguladım, programları kullandım ama olmadı.
etab5te bu işi nasıl yapabileceğimiz konusunda sağlam bir yönteme ihtiyacım var.