Android 13 Güncellemesi ve Sorunları!!!

Bu konuyu okuyanlar

___kaptan___

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhabalar, Samsung Galaxy S22 Ultra kullanıyorum cihazı alalı 1 ay oldu, geçen hafta Android 13 güncellemesi geldi ve bende güncelledim, güncellemeden sonra ise cihazda bulunan en basit turkcell hesabım uygulamasına girmek istediğimde tıkladıktan sonra uygulama açılır gibi oluyor uygulamadan atıyor, galaxy store aynı şekilde ve onlarca uygulamada da aynı sorunu yaşıyorum, cihazı kapatıp açınca ise sorun bazı uygulamalarda düzeliyor bu sefer başka uygulamalarda yaşıyorum, bu sorun yaşadığım uygulamalar içinse cihaz önbellek temizleyiniz yahut uygulamayi derin uyku moduna alınız diyor, uygulamaları güncellediğim halde dahi aynı sorun devam ediyor çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim ???

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Redmi note 10 telefonumda benimde başıma gelmiş durumda.

11-den android 12 ye geçtiğimde
Bazı banka programlarımda hesaptan çıkma sorunları oldu. Yeniden hesabıma girdim.

Gmail - yeni mesaj yolladı sizin hesabınıza Android 12 cihazdan bağlanıldı.
Çok garip mesaj bana göre.

FM Radyo programı bozuldu daha da çalıştıramıyorum. Program açılıyor ama radyodan bir tık yok. Ölü taklidi yapıyor bana.

Vay be Mis gibi çalışıyordu FM radyom android 11 de. Kafalarına bomba yağsın şunların.

___kaptan___

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Redmi note 10 telefonumda benimde başıma gelmiş durumda.

11-den android 12 ye geçtiğimde
Bazı banka programlarımda hesaptan çıkma sorunları oldu. Yeniden hesabıma girdim.

Gmail - yeni mesaj yolladı sizin hesabınıza Android 12 cihazdan bağlanıldı.
Çok garip mesaj bana göre.

FM Radyo programı bozuldu daha da çalıştıramıyorum. Program açılıyor ama radyodan bir tık yok. Ölü taklidi yapıyor bana.

Vay be Mis gibi çalışıyordu FM radyom android 11 de. Kafalarına bomba yağsın şunların.
Bende 13 e geçtiğime bin pişman oldum yemin ederim, halen bir umut yazılım kaynaklı diye hata düzeltme yazılımı bekliyorum ama nafile gibi görünüyor ??

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Herkese merhabalar, Samsung Galaxy S22 Ultra kullanıyorum cihazı alalı 1 ay oldu, geçen hafta Android 13 güncellemesi geldi ve bende güncelledim, güncellemeden sonra ise cihazda bulunan en basit turkcell hesabım uygulamasına girmek istediğimde tıkladıktan sonra uygulama açılır gibi oluyor uygulamadan atıyor, galaxy store aynı şekilde ve onlarca uygulamada da aynı sorunu yaşıyorum, cihazı kapatıp açınca ise sorun bazı uygulamalarda düzeliyor bu sefer başka uygulamalarda yaşıyorum, bu sorun yaşadığım uygulamalar içinse cihaz önbellek temizleyiniz yahut uygulamayi derin uyku moduna alınız diyor, uygulamaları güncellediğim halde dahi aynı sorun devam ediyor çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim ???
Büyük güncellemelerden sonra yedek alıp Hard reset atmak lazım.Yedeğinizi alıp Hard reset atın.Sorun devam ederse Servisle görüşün.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,256
Bende redmi note 10 Pro da android 12 güncelleme sonrası telefonda gariplikler oldu fabrika ayarlarına sıfırladığımda telefon kendine gelmişti, bence telefonu fabrika ayarlarına sıfırla sonraki güncelleme ile tamamen düzelir ?