Soru Android 12 eskidi mi? Hangi yıla kadar kullanılabilir?

kozmix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Android 12 geride mı kaldı ?
Kalmadıysa hangi yıla kadar kullanılabilir özelliklere sahip ?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,182
Daha yeni çıkmış. Redmi note 10 kullanıyorum neredeyse 1 yıl oldu güncellemeni aldığım

Ryder Wilson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
64
Android için geride kalma durumu pek önemli değil, suan Android 7 kullanan cihazlar bile rahatlıkla çalışıyor, lakin Android 12 o kadar da iyi bir sürüm değil. Özellikle Samsung tarafında Android 13 üstüne aşırı konulmayan bir sürüm olmasına rağmen daha stabil çalışıyor. Kendim de gözlemledim.

kozmix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Android için geride kalma durumu pek önemli değil, suan Android 7 kullanan cihazlar bile rahatlıkla çalışıyor, lakin Android 12 o kadar da iyi bir sürüm değil. Özellikle Samsung tarafında Android 13 üstüne aşırı konulmayan bir sürüm olmasına rağmen daha stabil çalışıyor. Kendim de gözlemledim.
Android 7 olanlar bile çalışıyor doğru ama çoğu oyunu indiremiyor . Android 12 ne zamana kadar yüksek gereksinimli oyunları indirebilir ?

zent-w

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Android 12 geride mı kaldı ?
Kalmadıysa hangi yıla kadar kullanılabilir özelliklere sahip ?
şuan andorid 9 cihazım var evde sıkıntısız kullanabiliyorum kişileştirme uygulamaları sorun veriyor ama samsungun olduğu için 3.parti uygulamaya ihtiyaç durmuyorum. android 6 7 bile azda olsa kullanılabiliyor bugün. 12 de sorun olmaz rahatlıkla kullanabilirsiniz 2030-35 civarına kadarda kullanabilirsiniz tahminimce

kozmix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
şuan andorid 9 cihazım var evde sıkıntısız kullanabiliyorum kişileştirme uygulamaları sorun veriyor ama samsungun olduğu için 3.parti uygulamaya ihtiyaç durmuyorum. android 6 7 bile azda olsa kullanılabiliyor bugün. 12 de sorun olmaz rahatlıkla kullanabilirsiniz 2030-35 civarına kadarda kullanabilirsiniz tahminimce
Android 9 pubg mobile yüklenebiliyor mu ? Yükleniyorsa senin de dediğin gibi benim daha vaktim var demek . Kontrol edebilir misiniz play storedan yükleniyor mu diye 😊

Ryder Wilson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
64
Android 9 pubg mobile yüklenebiliyor mu ? Yükleniyorsa senin de dediğin gibi benim daha vaktim var demek . Kontrol edebilir misiniz play storedan yükleniyor mu diye 😊
Cihazınız nedir bu arada? Oyunların desteği sadece Android sürümüne baglı değil. Islemci mimarisi, RAM desteği gibi seylere de bağlı.

kozmix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Cihazınız nedir bu arada? Oyunların desteği sadece Android sürümüne baglı değil. Islemci mimarisi, RAM desteği gibi seylere de bağlı.
İnfinix Note 12 (256 GB)
Dediginiz doğru sadece sürüme baglı değil ama oyunlar sürekli guncelleme alıyor ve eğer sürüm yetersizse geri kalan parcaların bir işlevi kalmiyor