Aklımdan bir şeyi silmek?

MuslumFidell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar okulda izlettikleti film yüzünden tek başıma kalamıyorum. Bilgisayar arka tarafta korkudan geçemiyorum. Yardım edin nasıl unutulur

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
Öyle bir şey oluyor mu?
Aklından silmek vs.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Varsa öyle bir şey bende istiyorum silinmesi gereken çok şey var...Seninki geçer merak etme filmi 1 haftaya unutursun çok üsteleme orda bir şey olmadığını biliyorsun beynine kabul ettir abartmazsan geçer

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,287
Zamanında bizim okuldada İnsan kafası kesme videoları izliyorlardı çocuklar. Ama ben ilk bakınca 3 saniyesine bile zor baktım. :D

Öyle videoları nereden bulmuşlarsa artık

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Sanırım ileri hipnoz teknikleri ile geçmiş sıfırlanabiliyor diye duymuştum ama ne derece doğru bilinmez.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Sanırım ileri hipnoz teknikleri ile geçmiş sıfırlanabiliyor diye duymuştum ama ne derece doğru bilinmez.

Evet yapılıyor hipnoz yapan birisiyle tanışmıştım ama kendim cesaret edemedim açıkcası hatırlamak istemediğiniz anıları unutuyorsunuz sanrım sabahtan akşama kadar bile sürebiliyormuş hipnozun süresi tabi biraz cesaret gerek gerçekten ve işini bilen kişilerce yapılmalı sonra daha beter uyanmakta var:)

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Evet yapılıyor hipnoz yapan birisiyle tanışmıştım ama kendim cesaret edemedim açıkcası hatırlamak istemediğiniz anıları unutuyorsunuz sanrım sabahtan akşama kadar bile sürebiliyormuş hipnozun süresi tabi biraz cesaret gerek gerçekten ve işini bilen kişilerce yapılmalı sonra daha beter uyanmakta var:)
Öyle sağlık konuları şakaya gelmez bir adam burun ameliyatı sonrası bacağını kaybetmiş neden mikrop kapmış mesela hastanede.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Böyle bir olay var mı, yok ya bu kadar olmaz.

Enfeksiyon kapmışsa olabilir maalesef hastane enfeksiyonları çok inatçıdır düzensiz antibiyotik kullana kullana bakterileri baya dirençli hale getirdik hastanede yatmayı iyi bir şey gibi düşünüyoruz ameliyat sonrası için ama tam tersi ne kadar erken çıkılırss o kadar iyi enfeksiyon kapmamak için.Dikkat edilse de bulaştı mı tedavisi zor

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
Enfeksiyon kapmışsa olabilir maalesef hastane enfeksiyonları çok inatçıdır düzensiz antibiyotik kullana kullana bakterileri baya dirençli hale getirdik hastanede yatmayı iyi bir şey gibi düşünüyoruz ameliyat sonrası için ama tam tersi ne kadar erken çıkılırss o kadar iyi enfeksiyon kapmamak için.Dikkat edilse de bulaştı mı tedavisi zor
Dedikleriniz doğru ama burundan bacağa biraz garip geldi.

MuslumFidell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Varsa öyle bir şey bende istiyorum silinmesi gereken çok şey var...Seninki geçer merak etme filmi 1 haftaya unutursun çok üsteleme orda bir şey olmadığını biliyorsun beynine kabul ettir abartmazsan geçer
asdasdasdabvawelrbu gece yatarken selam veriyom alıştım