Airpods Pro 1 mi yoksa AirPods Pro 2 mi?

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Arkadaslar Airpods pro almak istiyorum. Sizce Pro 1.nesil mi almaliyim yoksa pro 2. nesil mi almaliyim? Aralarinda ciddi hissedilicek bi fark var mi? Fiyat olarak Vatan Bilgisayar'da aralarinda 1500 TL var.

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
4,386
AirPods Pro 2.nesil almak daha mantıklı bence. Ben AirPods Pro 2.nesil kullanıyorum.

Reaksiyon puanı
4,386
Bugun teknosadan airpods pro 2. Nesil aldim suanlik gayet iyi aldigima degdi yani baya iyi bi ses kalitesi var ozellikle gurultu engelleme fena biseymis
Öncelikle hayırlısı olsun, genelde odaklanmak istediğimde kullanıyorum gürültü engelleme mod.
Gayet başarılı çalışıyor, bazı ayarları da kontrol eder ve kendinize göre ayarlarsanız daha da memnun kalırsınız.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Öncelikle hayırlısı olsun, genelde odaklanmak istediğimde kullanıyorum gürültü engelleme mod.
Gayet başarılı çalışıyor, bazı ayarları da kontrol eder ve kendinize göre ayarlarsanız daha da memnun kalırsınız.
Ayarlari biraz kurcaladim az cok ayarladim ama apple musicle daha iyi bi deneyim sunuyor sanki yada bana iyle geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek sıkıntı su xs kulak ucu kullanmama ragmen kulak ucu uyum testi yaptigimda surekli kulaklik ucunu degistirin uyarisi aliyorum

Reaksiyon puanı
4,386
Ayarlari biraz kurcaladim az cok ayarladim ama apple musicle daha iyi bi deneyim sunuyor sanki yada bana iyle geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek sıkıntı su xs kulak ucu kullanmama ragmen kulak ucu uyum testi yaptigimda surekli kulaklik ucunu degistirin uyarisi aliyorum
Kulağınıza takın kişiselleştirilmiş Uzamsal ses ayarını yapın tarama yapmanızı isteyecek daha sonra bu sorunu yaşamayacaksınız. Apple Music kullanıyorum bende daha kaliteli ses deneyimi yaşatıyor evet.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Kulağınıza takın kişiselleştirilmiş Uzamsal ses ayarını yapın tarama yapmanızı isteyecek daha sonra bu sorunu yaşamayacaksınız. Apple Music kullanıyorum bende daha kaliteli ses deneyimi yaşatıyor evet.
Uzamsal ses yarini en bastan yaptim ona ragmen oyle diyor kulakligi yanlis takiyorum galiba