Soru AirPods almalı mıyım?

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Merhabalar, şuan kullanmış olduğum kulaklık Jabra 75T modeli genel olarak memnunum, Airpods almalı mıyım? sizce, mevcut kulaklığım ile karşılaştırıldığında kullanıcı deneyimi açısından artısı olur mu? İyi forumlar.

Reaksiyon puanı
11
Merhaba kulaklığınız zaten çok iyi. Ses kalitesi vs. açısından yükseliş yaşayacağınızı düşünmüyorum. Sadece Airpods daha güzel gözüküyor.

Can_AKA_

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
66
Halihazırda memnun olarak kullandığınız bir TWS varsa gerek yok. Ancak iPhone kullanıcısıysanız ve kulaklık ihtiyacınız varsa ve de bütçeniz yeterliyse AirPods rakipsizdir. Her konuda.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,146
AirPods Pro serisi çok daha üstün bir perfomans sergiliyor olsa da mikrofon tarafında artı ve eksileri mevcut. Yaklaşık 2 yıldır AirPods Pro kullanıyorum ancak günümüz koşullarında almanın pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum. iPhone kullanıcıysanız ve / veya Apple ekosisteminiz varsa alınabilir.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Merhaba kulaklığınız zaten çok iyi. Ses kalitesi vs. açısından yükseliş yaşayacağınızı düşünmüyorum. Sadece Airpods daha güzel gözüküyor.

Bence de çok güzel görünüyor :)
Halihazırda memnun olarak kullandığınız bir TWS varsa gerek yok. Ancak iPhone kullanıcısıysanız ve kulaklık ihtiyacınız varsa ve de bütçeniz yeterliyse AirPods rakipsizdir. Her konuda.

Android den ios geçiş yaptığım için aynı eko sistem ürünü uyumu artı deneyim olur mu? diye düşünmüştüm.
AirPods Pro serisi çok daha üstün bir perfomans sergiliyor olsa da mikrofon tarafında artı ve eksileri mevcut. Yaklaşık 2 yıldır AirPods Pro kullanıyorum ancak günümüz koşullarında almanın pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum. iPhone kullanıcıysanız ve / veya Apple ekosisteminiz varsa alınabilir.
güncel fiyatları daha kontrol etmedim ama mevcut kulaklığımdan memnun olduğum için en iyisi devam etmek :)

Bayram tatili ve izin derken şimdi kontrol edebildim cevaplarınız için teşekkürler.