Age of Empires IV Geliyoor !

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Bir neslin zamanını internet kafe de geçirmesine sebep olan Age of Empires şimdi de IV. serisi ile yoluna devam ediyor. Ortalıkta gezen söylentilere göre oyun sadece Windwos 10 için gelecekmiş eski Windows sürümlerinde çalışmayacakmış. ama bunlar bir söylenti oyun çıktığı zaman asıl gerçekleri göreceğiz, belki şu an bile bu oyunu oynayan vardır (ben :D ) Bizleri sevindiren bu haberi sizler ile paylaşmak istedim.

aoe-4-logo.jpg

Age of Empires IV Announce Trailer

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Gözümüz yollarda kaldı... Gelsin de oynayalım :)

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
3'te osmanlıyı mı çökertiyordu Microsoft ? Çıkarsa çıksın. Benden uzak dursun.

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Sonuçta bu oyun değil mi? Her ülkeyi çökertmeye gelince oynayalım fakat Osmanlı olunca oynamayalım. Bence bu yanlış bi düşünce.
Katılıyorum. tamam sahip çıkmamız lazım da bir OYUN sonuçta o kadar ülkeyi indirdik, o akdar ülke de kaos yarattık oyunlar da ama bize gelince bir garipleşiyorsunuz pek takmayın tamam milliği değerler ama ne bileyim oyun yani sonuçta

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Katılıyorum. tamam sahip çıkmamız lazım da bir OYUN sonuçta o kadar ülkeyi indirdik, o akdar ülke de kaos yarattık oyunlar da ama bize gelince bir garipleşiyorsunuz pek takmayın tamam milliği değerler ama ne bileyim oyun yani sonuçta

Örnek vermek gerekirse; BF1'de Gelibolu çıkartmasını bende oynadım, baya iyi yapmış adamlar.